در حال بارگذاری صفحه...

با معلم خصوصی یازدهم رتبه برتر شدن دور از دسترس نیست! تدریس خصوصی پایه یازدهم در تدریسانه

با معلم خصوصی یازدهم رتبه برتر شدن دور از دسترس نیست! تدریس خصوصی پایه یازدهم در تدریسانه
اساتید برتر

استاد الهام صباحی

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد لیلا بازارگرد زارع

کارشناسی ریاضی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد علیرضا مشرفی

دکترای تخصصی Ph.D
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدجواد ایروانی

کارشناس ارشد الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد عارف دباغی

کارشناس ارشد مترجمی زبان عربی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد زینب حلاجیان

دکترا دکتری ژنتیک
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد رویا شاد

کارشناس ارشد ژنتیک پزشکی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد بهروز حیدربکی

کارشناسی مترجمی عربی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد غلامرضافاضل نژادملکشاه

کارشناسی زبان انگلیسی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد امیرمهدی پرستاران

کارشناس ارشد ریاضی
آموزش یازدهم
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل یازدهم - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

کلاس یازدهم را می توان یکی از پایه های مهم و سرنوشت ساز دوره متوسطه دوم دانست چرا که یک سال قبل از آزمون کنکور سراسری است و لازم است دانش آموزان برنامه ریزی خوبی برای مطالعه دروس داشته و درک عمیقی از مطالب آن پیدا کنند تا آمادگی لازم را برای سال بعد کسب نمایند. بسیاری از مشاوران تحصیلی بر این باورند که اگر دانش آموز بتواند دروس پایه دهم و یازدهم را به خوبی یاد گرفته و جمع بندی کند، در سال دوازدهم کار بسیار راحت تری برای کنکور خواهد داشت. به دلیل این که دروس پایه یازدهم نسبت به پایه دهم از میزان سختی بیشتری برخوردار است و همچنین اهمیت پایه یازدهم از نظر سوالات کنکور از پایه دهم بیشتر است، لذا با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی می توانید برای شرکت در کنکور سراسری و ورود به پایه دوازدهم آماده شوید. والدین نیز نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش آموزان دارند و می توانند با همراهی و آماده کردن شرایط مورد نیاز، زمینه موفقیت آنها را فراهم نمایند. با توجه به تاثیر معدل در کنکور سراسری، در صورتی که دانش آموز پیش از امتحانات در بعضی از دروس ضعف داشته باشد، با به کارگیری یک معلم خصوصی پایه یازدهم می توان با سرعت بیشتر و کیفیت آموزشی بالاتر آنها را برای موفقیت در امتحانات کمک کرد.

 

چگونه یک معلم خصوصی یازدهم برای فرزندمان انتخاب کنیم؟

آمادگی برای شرکت در امتحانات پایه یازدهم می تواند برای بسیاری از دانش آموزان یک چالش مهم باشد. همچنین لازم است تا آنها با فضای آزمون های استاندارد مانند کنکور سراسری آشنا شوند و به قدر کافی تجربه لازم را کسب نمایند. از آنجایی که شرکت در آزمون مهارتی است که همیشه در مدرسه آموزش داده نمی شود، والدین باید راه هایی برای آماده شدن دانش آموزان در خارج از ساعات مدرسه پیدا کنند. یکی از گزینه های رایج تدریس خصوصی یازدهم است. بسیاری از خانواده ها از تجربه و سابقه معلمان خصوصی برای ارتقاء نمرات فرزندشان استفاده می کنند. تدریس خصوصی به طور کلی می تواند راهی موثر برای دانش آموزان باشد تا بتوانند امتحانات خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. در ادامه شما را برای انتخاب یک معلم خصوصی برای کلاس یازدهم راهنمایی می کنیم.

میزان تسلط و تجربه

از توانایی هایی مهم معلم خصوصی، تسلط به موضوعات درسی و تجربه او در تدریس است. میزان تسلط هر معلم به مطالب درسی با معلم دیگر متفاوت است. معلم خصوصی كلاس یازدهم باید بتواند به طور کامل به سوالات و اشکالات دانش آموز پاسخ دهد. از طرفی وقتی تجربه بالایی در تدریس خصوصی پایه یازدهم داشته باشد، به راحتی می تواند مطالب درسی را به دانش آموز انتقال دهد. بنابراین زمان انتخاب معلم خصوصی پایه یازدهم بهتر این این دو مورد را حتما در نظر داشته باشید.

 

پاسخگویی

نحوه پاسخگویی معلم خصوصی در اولین ارتباط را مدنظر قرار دهید و ببینید چگونه با شما ارتباط برقرار می کند. زمانی که قصد لغو کلاس خصوصی یازدهم را دارید، پاسخگویی سریع معلم مهم است. همینطور زمانی که دانش آموز برای رفع اشکال از معلم خود سوال می کند، این نحوه پاسخگویی برای درک بهتر مطالب درسی بسیار حائز اهمیت است.

 

نظرات مثبت دیگران

از نظرات سایر دانش آموزانی که با معلم خصوصی مدنظر شما کلاس داشته اند استفاده کنید و ببینید آنها چه تجربه ای از آموزش خصوصی پایه یازدهم داشته اند. آیا معلم خصوصی توانسته به یادگیری بیشتر آنها کمک کند یا خیر و به طور کلی آیا تدریس خصوصی یازدهم برای آنها موثر واقع شده است؟ شما می توانید قبل از تصمیم نهایی، نظرات مربوط به معلم خصوصی یازدهم را در سایت تدریسانه با دقت بخوانید و سپس یکی از بهترین آنها را انتخاب کنید.

 

نظر دانش آموز

از دانش آموز در مورد این که دوست دارد معلم خصوصی او چه شخصیتی داشته باشد یا این که بیشتر در کدام درس ها به او کمک کند نظرخواهی کنید. نظر دانش آموز بسیار حائز اهمیت است چرا که اوست می خواهد در کنار یک معلم خصوصی كلاس یازدهم دروس خود را مرور کرده و یاد بگیرد. همچنین می توانید پس از برگزاری اولین جلسه از کلاس خصوصی پایه یازدهم نظر دانش آموز را در مورد کیفیت تدریس معلم از او سوال کنید.

اگر قصد دارید فرزندتان تدریس خصوصی یازدهم را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا بگیرد، می توانید به راحتی یکی از معلمان تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس هر چه سریعتر کلاس آموزش خصوصی پایه یازدهم را به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی، به فرزند دلبند شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مفاهیم پایه‌ دروس متوسطه آشنا شوند، مهارت‌های لازم را به صورت اصولی یاد بگیرند و به موفقیت برسند. پس همین امروز معلم خصوصی پایه یازدهم موردنظر خود را انتخاب کنید و قبل از ثبت درخواست، اگر سوال و ابهامی دارید می توانید از تیم پشتیبانی تدریسانه کمک بگیرید تا شما را در اسرع وقت راهنمایی کنیم.

 

مهم ترین ویژگی های معلم خصوصی یازدهم

  • توجه شخصی: معلم در جلسات آموزش خصوصی پایه یازدهم بیشترین توجه را به نیازهای دانش آموز خواهد داشت تا بتواند نقاط قوت و ضعف او را ارزیابی کرده و یک برنامه درسی برای یادگیری بهتر مطالب درسی ارائه کند.
  • اطمینان بخشی: معلم خصوصی كلاس یازدهم به دانش آموز کمک می کند تا درک کاملی از مطالب درسی پیدا کرده و اعتماد به نفس او را در روز امتحان افزایش می دهد تا با اطمینان خاطر بتواند در آزمون شرکت کند. همچنین با ارائه نکات ارزشمند دانش آموز را برای کسب نمره های بالاتر یاری خواهد کرد.
  • کاهش استرس: فشار امتحانات و اهمیت یادگیری دروس پایه یازدهم می تواند برای دانش آموز سخت و طاقت فرسا باشد. معلم خصوصی یازدهم به دانش آموزان در مدیریت استرس و اضطراب کمک کند. همچنین راهنمایی های او در مورد چگونگی برخورد با مشکلات، در هنگام آماده شدن برای امتحانات می تواند بسیار کاربردی باشد.

 

معلم خصوصی یازدهم چگونه می تواند فرزندمان را برای رسیدن به موفقیت آماده کند؟

اگر می بینید که دانش آموز در مدرسه، امتحانات یا انجام کارهای روزانه خودش دچار مشکل است و به درستی قادر به انجام آنها نیست، نباید فکر کرد که همه چیز از دسته رفته است. تجربه نشان داده که معلم خصوصی می تواند تا حد زیادی دانش آموز را برای شرکت در امتحانات مهم آماده کند. معمولا یک ماه قبل از فصل امتحانات، زمان خوبی برای شروع تدریس خصوصی یازدهم است خصوصا این که سال بعد هم قرار است در امتحانات پایه دوازدهم و سپس کنکور سراسری شرکت کند. هر چه دروس بیشتر به آخر نزیک می شوند، اهمیت موفقیت در امتحانات هم بیشتر خواهد شد.

اگر دانش آموز نتواند درک درستی از یک مطلب درسی به دست بیاورد، گاهی اوقات ممکن است مانع پیشرفت او در آن درس به خصوص شود. درس ریاضی یک مثال خیلی خوب برای این مورد است. در نتیجه همیشه یکی از رایج ترین درس ها برای به کارگیری معلم خصوصی است. معلم خصوصی با تجربه می تواند مفاهیم درسی را به روش های مختلف تدریس کند تا زمانی که دانش آموز بتواند آنها را به خوبی درک کند.

 

معلم خصوصی یازدهم چطور می تواند باعث اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه فرزندمان شود؟

دانش آموزی که در کلاس درس نتایج خوبی کسب نمی کند، اعتماد به نفس خود را نسبت به توانایی هایش از دست می دهد. معلم خصوصی می‌تواند با ارائه کمک و راهنمایی های لازم در خصوص موضوعات درسی، به دانش آموز کمک کند تا فورا نقاط ضعف را شناسایی کرده و برنامه ای مناسب برای بهبود عملکرد ارائه نماید تا نگرش مثبت دانش آموز به مدرسه را تقویت نماید. طبیعتا حضور دانش آموز در چنین محیطی می تواند موجب پیشرفت خیلی سریع او شود.

در کلاس خصوصی یازدهم، دانش آموز دیگر با همکلاسی های خود در مدرسه مقایسه نمی شود، همچنین توسط معلم خصوصی تشویق می شود تا مهارت ها و توانایی هایش را پرورش داده و استعدادهای منحصر به فرد خودش را بهتر شناسایی کند. معلم با تحسین و تشویق مداوم دانش آموز در نهایت موجب می شود تا دانش آموز اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. آموزش خصوصی پایه یازدهم برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون کنکور سراسری دارند یک فرصت بی نظیر است تا با استفاده از راهنمایی های معلم خصوصی بتوانند نمرات خود را بهبود ببخشیده و با آمادگی کامل و اعتماد به نفس بالا، به موفقیت رسیده و رتبه های برتر کنکور سراسری را از آن خود کنند.

 

مقاطع چه رشته هایی توسط معلم خصوصی یازدهم آموزش داده می شود؟

یازدهم ریاضی فیزیک

در کلاس های تدریس خصوصی یازدهم ریاضی فیزیک دانش‌آموزان علاوه بر یادگیری مفاهیم کتاب‌های درسی، برای امتحانات نهایی و کنکور سراسری نیز آماده می‌شوند. معلم خصوصی نیز با ارائه روش‌های نوین تدریس و حل مسائل، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به درک عمیقی از مفاهیم کتاب درسی خود دست پیدا کنند. همچنین با بررسی نقاط ضعف و قوت هر دانش‌آموز، برنامه‌ای درسی متناسب با نیازهای دانش آموز طراحی می‌کند تا به پیشرفت هرچه سریع‌تر او کمک کند.


یازدهم علوم تجربی

مدرس در جلسات تدریس خصوصی یازدهم علوم تجربی با ارائه آموزش ها و مثال‌های عینی، دانش‌آموزان را به جای حفظ مطالب، به تفکر عمیق و تحلیل مسائل علمی تشویق خواهد کرد. در کنار آموزش مفاهیم کتاب درسی، به حل مسائل و تست‌های کنکوری نیز کمک می‌کند تا برای کنکور سراسری و آزمون‌های تیزهوشان نیز آماده شوند. هدف از برگزاری کلاس خصوصی ارتقاء نمرات و پرورش تفکر علمی و خلاقیت دانش‌آموزان است تا به درک عمیقی از علوم تجربی دست پیدا کنند و برای ادامه تحصیل در رشته‌های دانشگاهی آماده ‌شوند.


یازدهم علوم انسانی

رشته علوم انسانی با تنوع دروس و گستردگی مفاهیم، نیازمند مطالعه عمیق و دقیق و همچنین تسلط بر مهارت‌های مختلفی نظیر تحلیل، استدلال و نگارش است. تدریس خصوصی یازدهم علوم انسانی با بهره‌گیری از تخصص و تجربه یک معلم خصوصی باتجربه، فرصتی مغتنم برای دانش‌آموزان این رشته تحصیلی فراهم می‌کند تا به درکی عمیق‌تر از دروس تخصصی دست یافته و مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلف ارتقاء دهند.

 

تدریسانه؛ پلتفرم معرفی بهترین معلم خصوصی یازدهم

وب سایت تدریسانه با معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی یازدهم در کشور، توانسته بستر لازم برای کلیه دانش پذیران را فراهم نماید تا با بررسی دقیق رزومه ها و مقایسه اساتید از نظر قیمت و سطح تدریس، مدرسان برتر را بر اساس منطقه جغرافیایی و درس یا رشته مدنظر انتخاب کرده و کلاس خود را به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل به همراه معلم خصوصی یازدهم برگزار کنند.
در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی یازدهم با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با استاد خصوصی یازدهم کلاس داشته اند، بنابراین به راحتی از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان تدریس خصوصی متوسطه دوم استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های یازدهم به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
5 مدرس خانم مهدیه نجفی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم مریم طالبی
تدریس فن بیان
5 مدرس آقای پارسا ثانی
تدریس زیست شناسی دوازدهم
مدرس آقای ساعد خادمی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم بهشاد دسترس
تدریس شیمی یازدهم
مدرس آقای مرتضی پرورش
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم فاطمه استواری
تدریس زبان انگلیسی
5 مدرس آقای محمد جواد برزانی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس آقای هاشم محمدزاده
تدریس فیزیک دهم
ثبت نام اساتید