در حال بارگذاری صفحه...

با تدریس خصوصی متوسطه اول توسط یه معلم خصوصی به سرعت پیشرفت کن و از درس خوندن لذت ببر!

با تدریس خصوصی متوسطه اول توسط یه معلم خصوصی به سرعت پیشرفت کن و از درس خوندن لذت ببر!
اساتید برتر

استاد سرتیپ زاده

کارشناسی
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد اعظم دادی

کارشناس ارشد روانشناسی
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد مدیا کلیجی

کارشناس ارشد مهندس پزشکی _برق الکترونیک
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد محمدجواد ایروانی

کارشناس ارشد الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد نیایش عابدیان

کارشناسی
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مریم اسدی

کارشناس ارشد
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سعید طیبی

کارشناس ارشد
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد امیرحسین بابک اسلامیه

کارشناس ارشد
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد استاد نیکوسیر

کارشناس ارشد
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمد راحت

کارشناسی
آموزش متوسطه اول
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل متوسطه اول - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

دوره متوسطه اول یکی از مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش است که پس از دوره ابتدایی، دانش آموزان را برای یادگیری آموزش های عالی آماده می کند. در واقع آموزش متوسطه پایه ای است که از دوره ابتدایی به دست آمده و برنامه درسی تخصصی تری به دانش آموزان ارائه می دهد. در طول دوران متوسطه اول، دانش‌آموزان با مهارت‌های تفکر انتقادی آشنا می شوند، در حل مسائل پیچیده‌تر شرکت می‌کنند و به کشف موضوعات مختلف می پردازند. به مدارسی که تحصیلات متوسطه در آنها آموزش داده می شود دبیرستان گفته می شود که به دانش آموزان اجازه می دهد تا با آموزش موضوعات تخصصی تر بتوانند حوزه های مورد علاقه شان را دنبال کرده و رشته انتخابی خود را بر اساس آرزوهای شغلی یا مهارت های علمی خود انتخاب نمایند.

 

آشنایی با دوره متوسطه اول

دوره متوسطه اول دوره ای سه ساله است که بین دوره ابتدایی و دوره متوسطه دوم قرار می گیرد. در گذشته این دوره به نام "راهنمایی" شناخته می شده است. هر سال تحصیلی در دوره متوسطه اول به دو ترم تقسیم می شود که در هر ترم، به دانش آموزان دروس مختلفی آموزش داده می شود و در پایان آن امتحانات کتبی یا شفاهی برگزار خواهد شد. ارزشیابی دانش آموزان دوره متوسطه اول بر اساس نمرات کسب شده در امتحانات کتبی و شفاهی، فعالیت های کلاسی و حضور غیاب انجام می شود. همچنین دانش آموزان پس از گذراندن سه سال تحصیلی باید نسبت به انتخاب رشته تحصیلی از بین ریاضی فیزیک، علوم تجربی و یا علوم انسانی اقدام نمایند تا بتوانند برای ورود به دوره متوسطه دوم آماده شوند. برای انتخاب رشته لازم است دانش‌آموزان به علایق، استعدادها و توانایی‌های خود توجه نموده و با یک مشاور تحصیلی در این مورد مشورت نمایند.

به طور کلی هدف از دوره متوسطه اول، آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ورود به دوره متوسطه دوم و انتخاب رشته تحصیلی مناسب است. در این دوره، دانش‌آموزان علاوه بر ادامه تحصیل در دروس عمومی، با دروس تخصصی‌تر آشنا می‌شوند و مهارت‌های لازم برای زندگی در جامعه را فرا می‌گیرند.

 

متوسطه اول شامل چه کلاس هایی است؟

دوره متوسطه اول به سه پایه تحصیلی مختلف شامل: کلاس هفتم، کلاس هشتم و کلاس نهم تقسیم بندی می شود که در هر کلاس دانش آموزان دروس مختلفی را می گذرانند. در ادامه جهت آشنایی بیشتر، شما را با دروس مختلف مقاطع تحصیلی متوسطه اول آشنا خواهیم کرد.

 

لیست دروس کلاس هفتم

ردیف عنوان درس تعداد واحد
۱ قرآن ۱ ۲
۲ پیام‌های آسمان ۱ ۲
۳ قرائت فارسی ۱ ۲
۴ املاء فارسی ۱ ۱
۵ انشاء فارسی ۱ ۱
۶ زبان عربی ۱ ۲
۷ زبان خارجی ۱ ۲
۸ علوم تجربی ۱  ۳
۹ ریاضیات۱  ۴
۱۰ تربیت بدنی ۱ ۲
۱۱ مطالعات اجتماعی ۱ ۳
۱۲ فرهنگ و هنر ۱ ۲
۱۳ کارو فناوری ۱ ۲
۱۴ تفکر و سبک زندگی ۱ ۲
  جمع واحد ۳۰

 

لیست دروس کلاس هشتم

ردیف عنوان درس تعداد واحد
۱ قرآن ۲ ۲
۲ پیام‌های آسمان ۲ ۲
۳ قرائت فارسی ۲ ۲
۴ املاء فارسی ۲ ۱
۵ انشاء فارسی ۲ ۱
۶ زبان عربی ۲ ۲
۷ زبان خارجی ۲ ۲
۸ علوم تجربی ۲ ۳
۹ ریاضیات ۲ ۴
۱۰ تربیت بدنی ۲ ۲
۱۱ مطالعات اجتماعی ۲ ۳
۱۲ فرهنگ و هنر ۲ ۲
۱۳ کارو فناوری ۲ ۲
۱۴ تفکر و سبک زندگی ۲ ۲
  جمع واحد ۳۰

 

لیست دروس کلاس نهم

ردیف عنوان درس تعداد واحد
۱ قرآن ۳ ۲
۲ پیام‌های آسمان ۳ ۲
۳ قرائت فارسی ۳ ۲
۴ املاء فارسی ۳ ۱
۵ انشاء فارسی ۳ ۱
۶ زبان عربی ۳ ۲
۷ زبان خارجی ۳ ۲
۸ علوم تجربی ۳ ۳
۹ ریاضیات ۳ ۴
۱۰ تربیت بدنی ۳ ۲
۱۱ مطالعات اجتماعی ۳ ۳
۱۲ فرهنگ و هنر ۳ ۲
۱۳ کارو فناوری ۳ ۲
۱۴ تفکر و سبک زندگی ۳ ۲
  جمع واحد ۳۰

 

تفاوت متوسطه اول و دوم چیست؟

دوره متوسطه اول سه سال و دوره متوسطه دوم هم سه سال تحصیلی دارد. بنابراین دانش‌آموزان در مجموع شش سال در مقطع متوسطه اول و دوم تحصیل خواهند کرد. از تفاوت های دوره متوسطه اول و دوم می توان به بازه سنی دانش آموزان اشاره کرد که در متوسطه اول بین 12 تا 15 سال و در متوسطه دوم هم بین 15 تا 18 سال قرار می گیرند. هدف از دوره متوسطه اول، آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ورود به دوره متوسطه دوم و انتخاب رشته تحصیلی مناسب است. در این دوره، دانش‌آموزان علاوه بر ادامه تحصیل در دروس عمومی، با دروس تخصصی‌تر آشنا می‌شوند و مهارت‌های لازم برای زندگی در جامعه را فرا می‌گیرند. اما هدف از دوره متوسطه دوم، آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ورود به دانشگاه یا بازار کار است. در این دوره، دانش‌آموزان به یادگیری دروس تخصصی رشته‌ های مختلف می‌پردازند تا بتوانند خود را برای شرکت در آزمون کنکور سراسری آماده نمایند.

 

چه مقاطعی در کلاس های تدریس خصوصی متوسطه اول آموزش داده می شود؟

پایه هفتم

در کلاس‌ خصوصی هفتم، دانش‌آموزان با مفاهیم پایه و اساسی دروس مختلف مانند ریاضیات، علوم، فارسی و انگلیسی بیشتر آشنا می‌شوند تا بتوانند با درک کامل این دروس بر آنها تسلط پیدا کنند. همچنین بر حل مسائل ریاضی و مفاهیم اصلی علوم تجربی، تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن در درس فارسی و زبان انگلیسی توجه ویژه ای می شود. معلم خصوصی هفتم با استفاده از روش‌های آموزشی متناسب با نیازهای فردی هر دانش‌آموز، آن‌ها را در درک عمیق‌تر مطالب و ارتقاء توانایی‌های تحلیلی و خلاقانه یاری می‌دهد. هدف اصلی این است که دانش‌آموزان نه تنها برای امتحانات مدرسه بلکه برای مواجهه با چالش‌های آموزشی آینده آماده شوند.


پایه هشتم

حضور در کلاس خصوصی هشتم فرصتی عالی برای دانش‌آموزان این پایه تحصیلی است چرا که با یک معلم خصوصی باتجربه و کارآزموده همراه می‌شوند که به طور کامل بر محتوای کتاب‌های درسی پایه هشتم اعم از ریاضی، علوم تجربی، فارسی، عربی، انگلیسی و سایر دروس به طور کامل تسلط دارد. معلم خصوصی هشتم با شناخت دقیق نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز، برنامه‌ای درسی منحصر به فرد برای او طراحی می‌کند تا به کمک آن، به درک عمیق و کاملی از مفاهیم آموزشی دست پیدا کند. همچنین با ارائه راهکارهای طلایی برای مدیریت زمان، برنامه‌ریزی درسی و مطالعه موثر، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در مسیر موفقیت تحصیلی گام بردارند. با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی هشتم، دانش‌آموزان می‌توانند اعتماد به نفس خود را در یادگیری افزایش داده و با انگیزه و اشتیاق بیشتری به تحصیل خود ادامه دهند.


پایه نهم

کلاس خصوصی نهم یکی از گزینه های ایده آل برای یادگیری عمیق و پایدار دروس این پایه تحصیلی برای دانش آموزان است. در این کلاس ها، دانش آموزان نه تنها با مفاهیم کتاب های درسی همانند ریاضی، علوم تجربی، فارسی، زبان انگلیسی و ... به طور کامل آشنا می شوند، بلکه با روش های نوین یادگیری و مهارت های حل مسئله نیز آشنا شده و قدرت تفکر و مدیریت زمان را در خود تقویت می کنند. معلم خصوصی نهم به عنوان یک راهنمای دلسوز و باتجربه، در کنار دانش آموزان خواهد بود تا به آنها در مسیر پیشرفت تحصیلی یاری رساند.  تدریس خصوصی نهم به عنوان یک مکمل آموزشی، نقشی کلیدی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ایفا می کند. با شرکت در این کلاس ها، دانش آموزان می توانند با آمادگی کامل به استقبال چالش های آموزشی این پایه تحصیلی رفته و در مسیر موفقیت گام بردارند.

 

تدریسانه: پلتفرم معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی متوسطه اول

اگر شما هم با هر انگیزه و هدفی قصد دارید فرزندتان تدریس خصوصی متوسطه اول را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا بگیرد، می توانید به راحتی یکی از اساتید تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس آموزش را با یک معلم خصوصی متوسطه اول به صورت کلاس آنلاین و یا حضوری در منزل هر چه سریعتر شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی به فرزند شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن دروس مختلف پایه متوسطه اول را یاد بگیرد. همین امروز می توانید مدرس متوسطه اول مورد نظر خود را در سایت تدریسانه انتخاب کنید. در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی متوسطه اول با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با معلم خصوصی متوسطه اول کلاس داشته اند، بنابراین به راحتی می توانید از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های متوسطه اول به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
مدرس آقای فرهاد قارلقی
تدریس زبان ژاپنی
مدرس خانم پروانه بهزادی
تدریس فارسی اول ابتدایی
مدرس آقای احمد ایوبی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سرتیپ زاده
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم آذین اجلی
تدریس سازهای جهانی
مدرس خانم غزل عین آبادی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم محدثه معصومی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سونیا اورایش
تدریس سازهای جهانی
5 مدرس خانم آیدا صفری جم
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید