در حال بارگذاری صفحه...

شیمی سخت نیست، فقط یه معلم خوب می خواد! نمره 20 با تدریس خصوصی شیمی

شیمی سخت نیست، فقط یه معلم خوب می خواد! نمره 20 با تدریس خصوصی شیمی
اساتید برتر

استاد زهرا برادران

دکترا شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مهدی محمدیان

کارشناس ارشد شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سحرکاظم زاده

دکترای تخصصی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فاطمه حجتی

دکترای تخصصی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محبوبه یوسفی

کارشناسی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد گروه آموزشی مندلیف با اساتید مجرب در تمامی رشته ها

دکترا شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد زینب حلاجیان

دکترا شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد رویا شاد

کارشناس ارشد شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد امیرحسین کارگر بیده

کارشناسی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مسعود حمیدی فرد

دکترای تخصصی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد هستی حسینی

کارشناسی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد امیررضااحسانی

کارشناسی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد رزا عباسی

کارشناسی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مهدی میرزایی

دکترای تخصصی شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فاطمه رفیع زاده

کارشناس ارشد شیمی
آموزش شیمی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل شیمی - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

شیمی شاخه ای از علوم طبیعی است که به خواص مواد، تغییراتی که در آنها رخ می دهد و قوانین طبیعی که این تغییرات را توصیف می کنند، می پردازد. مواد شیمیایی همه جا هستند، هر چیزی که بتوانید لمس کنید یا بو کنید یا ببینید حاوی یک یا چند ماده شیمیایی است. بسیاری از مواد شیمیایی به طور طبیعی ایجاد شده اند اما برخی از آنها ساخته دست بشر هستند. با مطالعه شیمی می توانید موارد شیمیایی طبیعی را کشف کنید و یا مواد شیمیایی جدید و سودمندی بسازید که تا قبل از آن به وجود نیامده بودند. از آنجایی که در دنیای ما همه چیز شیمیایی است، شیمی یکی از پایه های اقتصاد صنعتی مدرن محسوب می گردد.

اگر شما هم با هر انگیزه و هدفی قصد دارید تدریس خصوصی شیمی را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا بگیرید، می توانید به راحتی یکی از اساتید تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس آموزش را با یک معلم خصوصی شیمی به صورت کلاس آنلاین و یا حضوری در منزل هر چه سریعتر شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی، به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به پیچیده ترین مباحث درس شیمی به خوبی مسلط شوید. پس اگر می‌خواهید مهارت‌های لازم را اصولی یاد بگیرید و موفق شوید، همین امروز دبیر شیمی موردنظر خود را در تدریسانه انتخاب کنید. قبل از ثبت درخواست، اگر سوال و ابهامی دارید می توانید از تیم پشتیبانی تدریسانه کمک بگیرید تا شما را در اسرع وقت راهنمایی کنند.

 

چرا نیاز به تدریس خصوصی شیمی داریم؟

درس شیمی برای دانش آموزان دوره متوسطه دوم معمولا دشوار است چرا که با مفاهیم و معادلاتی مواجه می شوند که بعضا یادگیری آنها به زمان بیشتری نیاز دارد، لذا جلسات آموزش خصوصی شیمی می تواند یکی از سریعترین راهکارها برای درک اصولی مفاهیم این درس باشد. دانش آموزانی که در دوران تحصیل خود با درس شیمی دچار مشکل هستند و یا داوطلبان کنکور که نیاز دارند پایه شیمی خود را تقویت کنند، می توانند در کنار یک معلم خصوصی شیمی تجربه بهتری از آموزش دریافت کنند و تمام نیازهای آموزشی خود را مرتفع سازند. در این صورت می توانند پیشرفت قابل توجهی داشته باشند و با کسب نمرات بالاتر عملکرد بهتری در امتحانات و آزمون های مختلف داشته باشند.

یادگیری اصولی و تسلط بر درس شیمی برای اکثر دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان دانشگاه که نیاز به برنامه ریزی برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی دارند موردنیاز است. بنابراین کلاس خصوصی شیمی مزایایی دارد که امکان ادامه تحصیل در رشته مورد نظرتان را بسیار آسان تر خواهد کرد.

 

مزایای کلاس تدریس خصوصی شیمی

یکی از بزرگترین مزایای تدریس خصوصی شیمی، تجربه یادگیری منحصر به فردی است که از معلم خصوصی شیمی دریافت خواهید کرد. برخلاف کلاس های درس مدرسه، معلم خصوصی می‌تواند روش‌ تدریس خود را با نیازهای فردی دانش‌آموز تطبیق دهد تا بتواند نقاط ضعفی را که در آن با مشکل مواجه است را شناسایی نماید. این موضوع تا زمانی که دانش آموز به طور کامل به موضوع مسلط شود، ادامه پیدا خواهد کرد. این رویکرد فردی می تواند به دانش آموزان کمک کند تا به طور قابل توجهی درس شیمی را درک کرده و در آن پیشرفت نمایند که در نهایت منجر به افزایش اعتماد به نفس دانش آموز خواهد شد.

از دیگر مزایای کلاس خصوصی شیمی کمک به کسب نمرات بهتر در امتحانات مدرسه است چرا که مدرس با در نظر گرفتن یک برنامه درسی شخصی به دانش آموز کمک می کند تا عادات مطالعه بهتری داشته و قدم به قدم مفاهیم پیچیده را به کمک منابع کمک درسی که معلم برای تمرین و مرور مباحث مختلف معرفی کرده است یاد بگیرد. با تلاش مستمر و پشتکار و استفاده از راهنمایی های استاد خصوصی شیمی دانش آموز می تواند عملکرد بهتری در درس شیمی داشته و نمرات بالاتری کسب نماید.

معلم خصوصی شیمی قادر است به دانش آموز کمک کند تا اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری در فعالیت های تحصیلی از خود نشان دهد. طبیعتا وقتی دانش‌آموز پیشرفت‌های خود را مشاهده کند، به توانایی‌های خود ایمان پیدا کرده و انگیزه بیشتری برای ادامه یادگیری خواهد داشت. این فرایند می تواند منجر به یک اتفاق مثبت شود، جایی که دانش آموزان بر روی اهداف تحصیلی خود برنامه ریزی کرده و برای کسب موفقیت های بزرگ تر، بیشتر تلاش می کنند.

 

چگونه یک دبیر خوب برای تدریس خصوصی شیمی انتخاب کنیم؟

قبل از انتخاب مدرس خصوصی شیمی لازم است از خودتان سوالاتی بپرسید و برای آنها پاسخ های روشن و شفافی پیدا کنید. به عنوان مثال: اهداف و نیازهای کلی شما از کلاس خصوصی شیمی چیست؟ در حال حاضر در چه سطحی قرار دارید؟ آیا معلم خصوصی شیمی شرایط خاصی باید داشته باشد؟ آیا در مورد قیمت و هزینه تدریس خصوصی شیمی صحبت کرده اید؟ یکی از نکات کلیدی که از همین ابتدا باید به آن توجه داشته باشید این است که در کنار معلم خود احساس راحتی داشته باشید. در ادامه شما را با نکات مهم دیگری که باید زمان انتخاب استاد خصوصی شیمی توجه کنید آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

دانش و تخصص

یکی از ویژگی های اساسی یک معلم خصوصی شیمی، داشتن صلاحیت های لازم و برخورداری از دانش تخصصی در این درس است. معلمی که سابقه تدریس و مدرک تحصیلی بالاتری در درس شیمی داشته باشد، طبیعتا درک عمیق تری از مباحث پیدا کرده و بهتر می تواند آنها را به شما توضیح دهد. تخصص در شیمی مدرس را قادر می سازد تا اطلاعات دقیق تری ارائه دهد، ابهامات را برطرف کرده و پاسخ های جامعی را به دانش آموزان ارائه دهد. علاوه بر اینها استاد خصوصی شیمی همواره اطلاعات خود را با آخرین پیشرفت‌های این حوزه به‌روز نگه می دارد و به دانش آموز این حس را القاء می کند که با دانش خود می تواند بهترین راهنمایی ها را به او ارائه دهد.

 

مهارت برقراری ارتباط موثر

در کلاس خصوصی شیمی به دلیل ماهیت فنی موضوع، ارتباط موثر معلم با دانش آموز ضرورت دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است. مدرس با استفاده از اصطلاحات کاربردی متناسب با سطح درک دانش‌آموز، اطمینان می‌دهد که اطلاعات لازم به طور مؤثر به دانش آموز انتقال داده می‌شود. در جلسات آموزش خصوصی شیمی، معلم دانش آموزان را به پرسیدن سوال تشویق می کند، به صبحت های آنها خوب گوش می دهد و سوالات را به طور کامل و جامع پاسخ خواهد داد.

 

صبر و حوصله

صبور بودن و حوصله بالا در تدریس خصوصی شیمی یکی از ویژگی هایی است که یک معلم خوب را از یک معلم معمولی متمایز می کند. برخی از مباحث شیمی موضوعات پیچیده ای هستند و دانش‌آموزان ممکن است در درک آنها دچار مشکل شوند یا زمان امتحانات با مشکلاتی مواجه شوند.

 

بهترین معلم تدریس خصوصی شیمی چه ویژگی هایی دارد؟

  • داشتن سابقه تدریس
  • توانایی ایجاد علاقه در دانش آموز
  • شخصیت مثبت، صبور و متشخص
  • مهارت های ارتباطی عالی برای انتقال دانش خود
  • سابقه کمک به دانش آموزان کم کار برای رسیدن به سطوح بالاتر
  • استفاده از ابزاری که یادگیری شیمی را لذت بخش و به یاد ماندنی می کند

 

تدریس خصوصی شیمی برای تمام مقاطع تحصیلی

در تدریسانه این فرصت فراهم شده تا تمامی دانش آموزان و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی با هر انگیزه و هدفی که دارند، کلاس های آموزش خصوصی شیمی را همراه با مدرسان و دبیران برتر کشور برگزار کنند تا از این طریق بتوانند نسبت به رفع نیازهای آموزشی و تقویت پایه شیمی خود اقدام نمایند.

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان

شیمی یکی از مهم ترین دروس مقطع متوسطه است و دانش آموزان از ابتدای دوره متوسطه اول برخی از مباحث شیمی را در قالب درس علوم فرا میگیرند و سپس در دوره متوسطه دوم با انتخاب یکی از رشته های ریاضی فیزیک یا علوم تجربی، آموزش شیمی را با مباحث پیشرفته تر ادامه می دهند. با توجه به اهمیت کسب نمرات بالا در دوره متوسطه و تاثیر آنها در رتبه کنکور سراسری، لازم است دانش آموزان توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند. بنابراین افرادی که در درس شیمی با مشکل مواجه هستند، می توانند با حضور در جلسات تدریس خصوصی شیمی دبیرستان، ضمن رفع اشکال پایه خود را تقویت کنند.

 

تدریس خصوصی شیمی کنکور

با توجه به این که شیمی از دروس مهم رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی است به همین دلیل اهمیت زیادی در کنکور سراسری دارد به طوری که در هر رشته حدود 35 سوال تست کنکور را به خود اختصاص داده است. منبع اصلی این تست ها کتاب های شیمی دوره متوسطه دوم پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم است. با توجه به این که اغلب تست های شیمی چالشی هستند لذا توصیه می شود برای آمادگی هر چه بیشتر و قبولی در کنکور سراسری، با حضور در کلاس های تدریس خصوصی شیمی کنکور، مفاهیم مهم و نکات تستی کاربردی را یاد گرفته و موفقیت خود را در کنکور سراسری تضمین نمایید.

 

تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی

درس شیمی همانطور که از اسم آن مشخص است، پدیده های شیمیایی را مورد بررسی قرار می دهد و در مقطع دانشگاه افرادی که علاقه مند به شیمی هستند می توانند در این رشته به تحصیل بپردازند و یا به صورت تخصصی تر در رشته مهندسی شیمی ادامه تحصیل دهند. یکی از بهترین راهکارها برای دانشجویانی که قصد دارند در این درس پیشرفت داشته باشند، کلاس تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی است تا با کمک یک استاد باتجربه بتوانند به مفاهیم دشوار شیمی دانشگاه تسلط پیدا کرده و در کمترین زمان ممکن برای امتحانات پایان ترم آماده شوند.

 

تدریس خصوصی المپیاد شیمی

در بسیاری از دانشگاه ها قبولی در المپیاد شیمی به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده برای قبولی و تحصیل در رشته شیمی مورد توجه قرار می گیرد. دانش آموزان و دانشجویانی که در المپیاد شیمی شرکت می کنند جزء افراد نخبه جامعه بوده و استعدادهای فراوانی در این زمینه دارند. لذا رقابت و شرکت در چنین آزمون سطح بالایی قطعا نیازمند توجه ویژه ای است که می توانید با کمک یک استاد خصوصی شیمی که خودش المپیادی بوده و تجربه شرکت در این آزمون را داشته است، به موفقیت های بی نظیری دست پیدا کنید.

 

نحوه برگزاری کلاس و روش تدریس خصوصی شیمی چگونه است؟

در وب سایت تدریسانه نحوه برگزاری کلاس خصوصی شیمی به صورت کاملا توافقی بین شما و استاد موردنظرتان تعیین خواهد شد. با این حال ما در ادامه شما را با شرایط و روش تدریس خصوصی شیمی در منزل یا به صورت آنلاین آشنا خواهیم کرد تا بتوانید بهترین تصمیم را گرفته و از جلسات آموزش خصوصی شیمی بیشترین بهره را ببرید.

تدریس خصوصی شیمی در منزل

دانش آموزانی که در مدرسه با درک مطالب درس شیمی مشکل دارند، می توانند از خدمات تدریس خصوصی شیمی در منزل بهره مند شوند. یکی از مهم ترین مزایای این روش آن است که با داشتن یک معلم خصوصی، دانش‌آموزان می‌توانند در حین انجام تکالیف خود هر سؤال و ابهامی که داشتند همان لحظه از معلم بپرسند و زمان کمتری را صرف موضوعی خاص کنند. معلم خصوصی شیمی قادر است مفاهیم پیچیده را بسیار سریعتر و ساده تر از معلمان مدرسه به دانش آموز توضیح دهد چرا که در کلاسی که فقط یک شاگرد حضور دارد کار می کند. در نتیجه بدون حواس پرتی و بدون این که نیاز باشد توجه و تمرکز خود را بین تعداد زیادی از دانش آموزان دیگر تقسیم کند، می تواند مطالب را در کمتر از ده دقیقه به تنها شاگرد خود توضیح دهد. معلم خصوصی همچنین می تواند پیچیده ترین سؤالات را به یک سری سؤالات ساده تر تقسیم نماید که دانش آموز قادر به حل آنها باشد.

 

تدریس خصوصی شیمی آنلاین

امروزه در عصر دیجیتال، آموزش آنلاین به طور گسترده ای محبوب شده است. یکی از مزایای تدریس خصوصی شیمی، امکان دسترسی به مجموعه وسیعی از اساتید باتجربه شیمی است که با سبک یادگیری و نیازهای آموزشی شما مطابقت دارند. تدریس خصوصی شیمی آنلاین به دانش آموزان اجازه می دهد کلاس ها را در زمان هایی که با برنامه هفتگی آنها تداخلی ندارد برگزار کنند و به راحتی در هر مکانی که به یک اتصال اینترنت با کیفیت دسترسی دارند، با معلم خصوصی خود تعامل داشته باشند. این انعطاف پذیری به ویژه برای افرادی که طی هفته فرصت چندانی ندارند و یا کسانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند بسیار مفید است. اغلب پلتفرم‌های آنلاین از ابزارهای مختلفی مانند آزمایشگاه‌های مجازی، نرم افزارهای شبیه‌سازی‌ و تخته‌های دیجیتالی استفاده می‌کنند که می‌توانند فرآیند یادگیری را جذاب‌تر و مؤثرتر کنند. این ابزارها می توانند به دانش آموزان در تجسم مفاهیم انتزاعی و انجام آزمایش های مرتبط با درس شیمی کمک کنند.

 

تدریسانه: پلتفرم معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی شیمی

وب سایت تدریسانه با معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی شیمی در کشور، توانسته بستر لازم برای کلیه دانش پذیران را فراهم نماید تا با بررسی دقیق رزومه ها و مقایسه اساتید از نظر قیمت و سطح تدریس، مدرسان برتر را بر اساس منطقه جغرافیایی و درس یا رشته مدنظر انتخاب کرده و کلاس خود را به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل به همراه معلم خصوصی شیمی برگزار کنند.

در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی شیمی با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با استاد خصوصی شیمی کلاس داشته اند، بنابراین می توانید به راحتی از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های شیمی به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
مدرس آقای محمد حسین حیدری‌فر
تدریس فیزیک دوازدهم
5 مدرس خانم شکیبا شریفی
تدریس زبان فرانسه
مدرس خانم سارا رستم زاد
تدریس نقاشی سیاه قلم
مدرس آقای حسام بهدانی
تدریس طراحی لوگو
مدرس خانم مریم خاقانی
تدریس زبان فرانسه
مدرس خانم عشایری
تدریس زبان آلمانی
مدرس خانم ملیحه قربان نژاد
تدریس زبان اس کیو ال SQL
مدرس خانم سیما رجبی
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید