در حال بارگذاری صفحه...

تدریس خصوصی ابتدایی برای تمام پایه‌ها | معلم خصوصی با سابقه اول تا ششم

تدریس خصوصی ابتدایی برای تمام پایه‌ها | معلم خصوصی با سابقه اول تا ششم
اساتید برتر

استاد امیر تخمه چی

کارشناسی ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدجواد ایروانی

کارشناس ارشد ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محدثه نجفی

کارشناسی ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مریم اسدی

کارشناس ارشد ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مریم حسینی

کارشناسی ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد ساره کارگر

کارشناس ارشد ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد نرگس رضابور

کارشناسی ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد استاد نیکوسیر

کارشناس ارشد ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فرناز غلامحسینی

کارشناسی ابتدایی
آموزش ابتدایی
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل ابتدایی - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

دوره ابتدایی مقطعی حساس در آماده سازی کودکان برای یادگیری دروس اصلی و به طور کلی مهارت های مختلف زندگی است. ابتدایی دوره ای است که در آن کودکان خواندن و نوشتن را می آموزند، مفاهیم پایه مربوط به علوم و ریاضیات را یاد می گیرند و درکی اساسی از جهان و موضوعات پیرامون آن به دست می آورند. بدون آموزش ابتدایی، یادگیری سایر علوم اگر غیرممکن نباشد، قطعا دشوار خواهد بود. تجربیات نشان داده‌اند که یادگیری مهارت خواندن قبل از کلاس چهارم ابتدایی و به طور کلی کیفیت آموزشی که کودک در دوران ابتدایی دریافت می‌کند، می‌تواند کل زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد. آموزش ابتدایی نقش مهمی در نحوه عملکرد دانش آموزان در سال های آخر مدرسه ایفا می کند. درک اینکه سالهای ابتدایی تحصیل در مدرسه چقدر اهمیت دارد بسیار مهم است چرا که میزان یادگیری دانش‌آموزان در مهدکودک تا کلاس دوم ابتدایی، بیشتر از هر زمان دیگری در طول تحصیل است. همچنین تسلط به مهارت خواندن تا کلاس چهارم به قدری مهم است که عدم یادگیری آن اغلب دانش آموزان را در مسیر ترک تحصیل قرار می دهد.

 

تعریف دوره ابتدایی

دوره ابتدایی یکی از پایه های تحصیلی رسمی آموزش و پرورش است که مدارس آن به نام دبستان شناخته می شود. دانش آموزانی که وارد دبستان می شوند لازم است شش سالگی خود را به پایان رسانده باشند و وارد سن هفت سال شده باشند تا ثبت نام آنها در مقطع اول دبستان امکان پذیر باشد.

 دوره ابتدایی دارای شش کلاس است که عبارتند از: کلاس اول ابتدایی، کلاس دوم ابتدایی، کلاس سوم ابتدایی، کلاس چهارم ابتدایی، کلاس پنجم ابتدایی و کلاس ششم ابتدایی که آخرین سال تحصیلی ابتدایی محسوب می گردد.

کودکان معمولا برای آشنایی بیشتر با محیط مدرسه، با نظر والدین خود می توانند دوره پیش دبستانی را به دلخواه بگذرانند. پس از کسب آمادگی لازم می توانند وارد مدرسه شده و در کلاس اول ابتدایی تحصیل کنند. پس از پایان سال اول تحصیلی وارد سال دوم ابتدایی می شوند. در سال سوم ابتدایی با مهارت های قرآنی بیشتر آشنا می شوند و در سال چهارم ابتدایی، ریاضیات پایه را در سطح بالاتری آموزش می بینند. در پایه پنجم ابتدایی تمرکز دانش آموزان بر آموزش درس فارسی منعطف خواهد شد و در نهایت در پایه ششم ابتدایی که از پایه های جدید دوره ابتدایی است و کتاب های آن به روزتر می باشد، بر مسائل اخلاقی تاکید بیشتری می شود. پس از این که دانش آموزان دوره ابتدایی را به پایان رساندند، وارد دوره متوسطه اول خواهند شد که به مدارس آن دبیرستان می گویند.

 

اهمیت دوره ابتدایی

یادگیری مهارت های اساسی

کودکان در دوره ابتدایی مهارت های کلیدی مانند خواندن، نوشتن، ریاضی و حل مسئله را یاد می گیرند. این توانایی ها به عنوان مهارت های پایه برای موفقیت در آینده عمل می کنند و دانش آموزان با استفاده از این مهارت ها می توانند چالش های مختلف زندگی را راحت تر پشت سر بگذرانند.

 

افزایش اعتماد به نفس

آموزش ابتدایی با بهبود ویژگی های شناختی، جسمی، اجتماعی و عاطفی، زمینه پیشرفت، رشد و خلاقیت دانش آموزان را ارتقاء داده و کودکان را تشویق می کند تا بتوانند علایق خود را دنبال کنند. این موضوع اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد و توانایی های تفکر انتقادی آنها را بهبود می بخشد.

 

بهبود روابط اجتماعی

آموزش های دوره ابتدایی، روابط اجتماعی و ارتباطات مؤثر را از طریق فعالیت‌های مشترک و پروژه‌های گروهی توسعه داده و به کودکان این امکان را می‌دهد تا با همکلاسی‌های خود و افراد مختلف جامعه ارتباط موفقی برقرار کنند.

 

آموزش ارزش های اخلاقی

احترام، حس همدلی، صداقت، مسئولیت پذیری و کار تیمی از ارزش های اخلاقی مهمی هستند که در دوره دبستان به کودکان آموزش داده می شود. یادگیری اصول اخلاقی به رشد فردی دانش آموزان کمک می کند تا یاد بگیرند در قبال تصمیماتی که می گیرند مسئولیت پذیر باشند.

 

چه مقاطعی در کلاس های تدریس خصوصی ابتدایی آموزش داده می شود؟

اول ابتدایی

تمرکز اصلی کلاس های آموزش خصوصی اول ابتدایی، بر اساس نیازهای یادگیری منحصر به فرد هر دانش آموز تعیین خواهد شد. در این کلاس‌ها، دانش آموزان بیشتر با الفبای فارسی و اصول اولیه خواندن و نوشتن آشنا می‌شوند. با استفاده از کتاب‌های درسی سال اول ابتدایی، مانند "فارسی اول ابتدایی" و "ریاضی اول ابتدایی"، دانش آموزان در محیطی حمایتی و تشویقی به کاوش در دنیای اعداد و کلمات تشویق می‌شوند. معلم خصوصی اول ابتدایی از طریق بازی‌ها، فعالیت‌های تعاملی و ابزارهای آموزشی جذاب، به دانش آموز کمک می‌کند تا مهارت‌های اولیه حل مسئله، درک مطلب و اعتماد به نفس خود را بهبود دهند. تدریس خصوصی اول ابتدایی فرصتی استثنایی برای یادگیری دروس پایه این مقطع تحصیلی حساس فراهم می‌کند تا والدین با خیالی آسوده تر پیشرفت تحصیلی فرزند خود را دنبال نمایند.


دوم ابتدایی

مدرس در جلسات آموزش خصوصی دوم ابتدایی بر روی تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن، ریاضیات و علوم تاکید می کند. در کلاس‌های خصوصی، دانش‌آموز با مفاهیم پایه ریاضی مانند جمع، تفریق و شمارش اعداد به صورت پیشرفته تر آشنا می‌شود. همچنین، بر روی تقویت خواندن و درک مطلب با استفاده از کتاب‌های درسی و داستان‌های متناسب سطح سنی تمرکز می گردد. آموزش درس علوم نیز با معرفی مباحث ابتدایی مانند حیوانات، گیاهان و پدیده‌های طبیعی به شیوه‌ای جذاب و تعاملی مورد بررسی قرار می‌گیرد. با معلم خصوصی دوم ابتدایی دانش‌آموزان درک عمیق‌تری از دنیای اطراف خود پیدا خواهند کرد و در عین حال، مهارت‌های اساسی آن‌ها در خواندن، نوشتن و ریاضی تقویت خواهد شد.


سوم ابتدایی

در کلاس های خصوصی با تکیه بر دانش و تجربه معلم خصوصی سوم ابتدایی به دانش آموز در یادگیری عمیق و مفهومی دروس مختلف این پایه تحصیلی از جمله فارسی، ریاضی، علوم تجربی و اجتماعی کمک می شود. مدرس با استفاده از روش‌های نوین تدریس، مفاهیم را به گونه‌ای آموزش خواهد داد که دانش آموز به طور کامل آنها را درک کرده و به خاطر بسپارد. با شرکت در جلسات تدریس خصوصی سوم ابتدایی، دانش آموز در فضایی تعاملی و پرنشاط، با انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری به یادگیری ادامه خواهد داد و برای موفقیت در امتحانات و آزمون‌های پیش رو آماده می‌شود.


چهارم ابتدایی

با آموزش خصوصی چهارم ابتدایی، دانش‌آموزان با مفاهیم پیچیده‌تری در ریاضی مانند کسرها و اعداد اعشاری آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند چگونه باید مسائل را حل کنند. در درس علوم، موضوعاتی نظیر اکوسیستم‌ها، زنجیره‌های غذایی و اصول اولیه فیزیک مورد بررسی قرار می‌گیرند. زبان فارسی تأکید بیشتری بر فهم مطلب، نوشتن انشاء و تقویت دایره لغات دارد. همچنین، در درس اجتماعی، دانش‌آموزان با جغرافیای ایران و تاریخ و فرهنگ کشورمان بیشتر آشنا می‌شوند. معلم خصوصی چهارم ابتدایی مدرس با ارائه راهنمایی‌ها فردی، آموزش تکنیک‌های مطالعه مؤثر و رویکردهای حل مسئله، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از این موضوعات پیدا کنند و با اعتماد به نفس بیشتری در مسیر یادگیری قدم بردارند.


پنجم ابتدایی

در کلاس خصوصی پنجم ابتدایی، مدرس به دانش آموز کمک می کند تا مفاهیم پیچیده‌ ای مانند کسرها و اعداد اعشاری را بهتر درک کرده و در درس علوم، با مباحث جذابی مانند انرژی، زیست‌شناسی و علوم زمین آشنا ‌شوند. در فارسی پنجم ابتدایی بر تقویت مهارت‌های خواندن، نوشتن و درک مطلب تأکید خواهد شد و در مطالعات اجتماعی، دانش‌آموزان با فرهنگ و تاریخ ایران و جهان بیشتر آشنا می‌شوند. معلم خصوصی پنجم ابتدایی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا نه تنها در دروس خود بهتر عمل کنند بلکه مهارت‌های تحلیلی و فردی را تقویت کرده و آمادگی آنها را برای مقاطع تحصیلی بالاتر افزایش خواهد داد.


ششم ابتدایی

تمرکز اصلی معلم خصوصی ششم ابتدایی رفع ابهامات و تقویت دانش آموزان در دروس کلیدی این پایه است. در کلاس‌ خصوصی ششم ابتدایی، به طور خاص به دروس ریاضیات، علوم، فارسی و مطالعات اجتماعی پرداخته می شود. مدرس در ریاضی ششم ابتدایی بر روی مفاهیم پایه مانند هندسه، جبر و محاسبات تأکید خواهد کرد تا بتواند مهارت حل مسئله دانش آموز را تقویت نماید. همچنین در درس علوم ششم ابتدایی مباحث مهمی مانند انرژی، زیست‌شناسی و علوم زمین و در درس فارسی بر خواندن، درک مطلب و نگارش صحیح توجه ویژه ای خواهد کرد. تدریس خصوصی ششم ابتدایی با ارائه آموزش های کاربردی و مفید، تمرین‌های عملی و راهنمایی های اختصاصی، دانش آموزان را برای ورود به دوره متوسطه اول آماده خواهد ساخت.

 

تدریسانه: پلتفرم معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی ابتدایی

اگر شما هم با هر انگیزه و هدفی قصد دارید فرزندتان تدریس خصوصی ابتدایی را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا بگیرد، می توانید به راحتی یکی از اساتید تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس آموزش را با یک معلم خصوصی ابتدایی به صورت کلاس آنلاین و یا حضوری در منزل هر چه سریعتر شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی به فرزند دلبند شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن دروس مختلف پایه ابتدایی را یاد بگیرد. همین امروز می توانید مدرس ابتدایی مورد نظر خود را در سایت تدریسانه انتخاب کنید. در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی ابتدایی با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با معلم خصوصی ابتدایی کلاس داشته اند، بنابراین به راحتی می توانید از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های ابتدایی به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
مدرس آقای محمد حسین حیدری‌فر
تدریس فیزیک دوازدهم
5 مدرس خانم شکیبا شریفی
تدریس زبان فرانسه
مدرس خانم سارا رستم زاد
تدریس نقاشی سیاه قلم
مدرس آقای حسام بهدانی
تدریس طراحی لوگو
مدرس خانم مریم خاقانی
تدریس زبان فرانسه
مدرس خانم عشایری
تدریس زبان آلمانی
مدرس خانم ملیحه قربان نژاد
تدریس زبان اس کیو ال SQL
مدرس خانم سیما رجبی
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید