در حال بارگذاری صفحه...

تدریس خصوصی فناوری اطلاعات IT به صورت حضوری و آنلاین

تدریس خصوصی فناوری اطلاعات IT به صورت حضوری و آنلاین
اساتید برتر

استاد الهه کفشی تقی آبادی

کارشناس ارشد
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مهسا شبانی

کارشناسی
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
1 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مرتضی نظرپور

کارشناسی
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمودرضا فلاحی

کارشناس ارشد فوق لیسانس
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد علی فرشیان

کارشناس ارشد مکاترونیک
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمد موسوی کیا

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار کامپیوتر
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محسن علیپور مقدم

کارشناس ارشد کامپیوتر
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مرتضی کاوه پور

کارشناسی کامپیوتر سخت افزار
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدرضا سید حبشی

دکترا مهندسی هسته ای
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد بیک محمدلو

دکترا مهندسی مکانیک صنعتی
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد ارمان حسن زاده

کارشناس ارشد طراحی شهری
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد علی کاتبی

کارشناسی مهندسی عمران و معماری
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مهدی سیفی

کارشناسی عمران و معماری
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فرشاد ارباب

کارشناس ارشد مهندسی معماری
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فائزه اخوان

کارشناسی معماری
آموزش فناوری اطلاعات (IT)
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل فناوری اطلاعات (IT) - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

فناوری اطلاعات یا IT حوزه ای است که اطلاعات را برای بسیاری از سازمان ها یا شرکت های بزرگ مدیریت و پردازش می کند و می توان آن را در حال حاضر مترادف با هر شکلی از ارتباطات و ابزارهای دیجیتال دانست. در واقع همه چیز تحت نظر IT است، از چک کردن ایمیل ها گرفته تا اجرای نرم افزار روی لپ تاپ تا برقراری تماس صوتی یا تصویری با دوستان و همکاران. حتی تجزیه و تحلیل داده های کاربران یا پخش زنده رسانه های اجتماعی نقشی حیاتی در فناوری اطلاعات ایفا می کند که آن را به یکی از عناصر اصلی فعالیت های روزانه ما تبدیل کرده است و می توان با کمک آن به ظرفیت های جدیدی از ارتقاء شخصی و شغلی دست پیدا کرد. اگر به دنبال آموزش فناوری اطلاعات در رشته های مختلف هستید، وب سایت تدریسانه با معرفی بهترین اساتید این حوزه، توانسته بستر لازم برای کلیه دانش پذیران را فراهم نماید تا با بررسی دقیق رزومه ها و مقایسه اساتید از نظر قیمت و سطح تدریس، مدرسان برتر را بر اساس منطقه جغرافیایی و درس یا رشته مدنظر انتخاب کرده و کلاس خود را به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل برگزار کنند.

منظور از فناوری اطلاعات چیست؟

فناوری اطلاعات (به انگلیسی Information Technology) که به اختصار IT نامیده می شود، به استفاده از ابزارهای دیجیتال برای ذخیره سازی، پردازش، انتقال داده ها و اطلاعات اشاره دارد و شامل طیف وسیعی از سخت افزارها از جمله رایانه ها، سرورها و دستگاه های ذخیره سازی می شود. همچنین مجموعه ای از نرم افزارها، شامل شبکه ها و سایر نوآوری های دیجیتال را در بر می گیرد. فناوری اطلاعات به عنوان ستون اصلی بسیاری از فعالیت های حوزه تکنولوژی عمل می کند که از مدیریت داده های مهم گرفته تا فرآیندهای تجاری پیچیده مانند مدیریت مالی، استراتژی های بازاریابی و عملیات زنجیره تامین را شامل می شود.

کاربرد فناوری اطلاعات در موفقیت شغلی

فناوری همواره در حال تکامل است، به این معنی که همیشه فرصت‌های جدیدی برای پیشرفت و نوآوری های دیجیتالی برای کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد. برای باقی ماندن در عرصه رقابت، شرکت‌ها به دنبال راهکارهای پیشرفته و راه‌حل‌های پیچیده برای بهینه‌سازی کارایی و بهبود عملکرد روزمره خود هستند که برای این منظور به استخدام متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارند. همین موضوع فناوری اطلاعات را به عنوان یک مسیر شغلی امیدوارکننده و پرسود با فرصت‌های شغلی فراوان برای کسانی که به این حوزه علاقه مند هستند تبدیل می کند.

کارفرمایان حوزه IT به دنبال متخصصانی هستند که همیشه به دنبال یادگیری موضوعات جدید بوده و دانش خود به اشتراک بگذارند تا بتوانند از کاربردها و ظرفیت های بالقوه فناوری اطلاعات در جهت توسعه سازمان یا کسب و کار خود استفاده نمایند. دنبال کردن شاخه های مختلف فناوری برای رسیدن به یک مسیر شغلی یا کسب مهارت در حوزه IT، می تواند یک تصمیم عاقلانه برای افرادی باشد که به دنبال یک نقطه شروع خوب یا ارتقاء مهارت هایشان برای رسیدن به موفقیت شغلی هستند.

نرم افزارهای مهندسی

نرم افزارهای مهندسی شامل تعداد زیادی می‌شوند که در صنایع مختلفی کاربرد دارند. برای مثال نرم افزارهایی مانند متلب، سالیدورکز، رویت و اتوکد در این دسته قرار می‌گیرد. هرکدام از این موارد کارایی خاص خودش را دارد و از طرفی افرادی که توانایی کار با این ابزارها را دارند، می‌توانند درآمد خوبی کسب کنند. از همین رو اگر به دنبال تدریس خصوصی نرم افزارهای مهندسی هستید، می‌توانید استاد مدنظر خود را در سایت تدریسانه پیدا کنید و هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی را انجام دهید.

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزارهای حسابداری امروزه بخش مهمی از هر کسب و کاری است. زیرا همه ما می‌دانیم که امروزه با توجه به حجم، تعداد و مدل‌های بسیار زیاد کالا در هر کسب و کاری، حساب و کتاب کار سختی است. از طرفی برای اینکه بتوانیم میزان سود یا ضرر تجارت خود را مشخص کنیم، به این دسته از نرم افزارها احتیاج داریم. اما نکته این است که امروزه علاوه بر خود نرم افزار، به فردی احتیاج داریم که بتواند با این ابزارها کار کند. حسابدارها دقیقا همان افرادی هستند که به دلیل هنر خود، یعنی توانایی کار با همین ابزارها، می‌توانند مبلغ قابل توجهی را به عنوان دستمزد دریافت کنند. پس اگر شما هم به دنبال تدریس خصوصی نرم افزارهای حسابداری هستید، توصیه می‌کنیم استاد مدنظرتان را از طریق سایت تدریسانه انتخاب کنید.

سیستم عامل

سیستم عامل ها به نوعی همان رابطی هستند که به کاربر اجازه می‌دهد از یک دستگاه مانند کامپیوتر، لپ‌تاپ یا حتی گوشی موبایل استفاده کند. برای مثال ویندوز خودش یک سیستم عامل است که امروزه افراد بسیار زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. اما مسلما هیچکس نمی‌تواند ادعا کند که تمام بخش‌های یک سیستم عامل را به صورت کامل یاد گرفته است و می‌داند چه بخشی برای چه کاری ساخته شده است. اما موضوعی که وجود دارد، این است که بتوانید در حدنیاز خود، از هر نوع سیستم عاملی استفاده کنید. اما اگر قصد دارید به عنوان حرفه از آن استفاده کنید و بابت کار ویندوز، مک، لینوکس یا حتی مجازی سازی دستمزدی دریافت کنید، توصیه می‌کنیم حتما به دنبال تدریس خصوصی سیستم عامل باشید. با این کار به راحتی تمام بخش‌های هر سیستم عاملی را یاد بگیرید تا در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنید.

امنیت شبکه

امنیت شبکه یک کار و حرفه مهندسی است که بدون شک در دسته مهندسی IT قرار می‌گیرد. امروزه شبکه‌های کامپیوتری به بخش مهمی برای بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده اند. به نوعی که اگر شبکه‌های کامپیوتری نباشد، بسیاری از شرکت‌های نرم افزاری با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. اما در کنار راه اندازی، امنیت شبکه نیز به همان اندازه مهم است. برای اینکه بتوانید از ورود افراد و دیوایس‌های ناشناس به شبکه داخلی خود جلوگیری کنید، باید بتوانید از ابزارهایی مانند میکروتیک استفاده کنید. البته بجز این ابزارها، توانایی‌های فنی در هک کردن نیز حائز اهمیت است. همین موضوع باعث شده تا در بازار کار، شاهد نیاز روز افزون به مهندس امنیت شبکه باشیم. به دلیل کمبود نیروی متخصص در این حوزه، افرادی که می‌توانند امنیت هر شبکه‌ای را تامین کنند، مبالغ قابل توجهی به عنوان حقوق یا دستمزد دارند. بنابراین اگر شما می‌خواهید در این دسته قرار بگیرید، تدریس خصوصی امنیت شبکه راه حل مناسبی برای شماست. برای اینکار می‌توانید مدرس خصوصی خود را از طریق سایت تدریسانه انتخاب کنید.

نرم افزارهای آفیس

امروزه کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که با کاربرد نرم افزارهای Office در بیزنس و کارهای اداری آشنا نباشد. ورد، اکسل، اکسس و پاورپوینت 4 مورد از معروف ترین و به نوعی پر کاربردترین این نرم افزارها هستند که کارایی بسیار زیادی هم دارند. اما اکثر سازمان‌ها، کسب و کارهای کوچک و بزرگ، شرکت‌های مختلف و ... به افرادی نیاز دارند که بتوانند دیتای آن‌ها را از طریق این نرم افزارها، مدیریت کنند. بنابراین، اگر به دنبال این هستید که با یک حرفه نسبتا آسان و پرتقاضا مشغول کار شوید، توصیه تیم تدریسانه به شما تدریس خصوصی نرم افزارهای آفیس است. زیرا همانطور که اشاره کردیم، این حرفه بازار کار نسبتا قابل قبولی دارد و به راحتی می‌توانید مشغول به کار شوید. همچنین اگر خودتان صاحب یک بیزنس هستید، می‌توانید با کلاس‌ خصوصی نرم افزارهای Office با توجه به نیازهایی که دارید، مشغول یادگیری شوید.

نرم افزارهای گرافیک

گرافیک یکی از حوزه‌های شغلی است که شامل زیر دسته‌های زیادی می‌شود. گرافیست‌ها در حوزه‌های مختلفی مشغول به کار می‌شوند و همین موضوع موجب می‌شود تا با توجه به حوزه شغلی، از نرم افزارهای مختلف استفاده کنند. برای مثال کارایی نرم افزار CorelDraw با Photoshop کاملا متفاوت است و هر کدام در صنایع جداگانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از همین اگر قصد دارید با تدریس خصوصی نرم افزارهای گرافیک مشغول به کار شوید، توصیه می‌کنیم ابتدا حوزه کاری خود در حرفه را کاملا مشخص کنید. زیرا زمانی که مدرس خصوصی به حوزه کاری شما آشنایی داشته باشد، می‌تواند مطالبی را در کلاس آموزش دهد که برای شما و صنعت مدنظر کاربردی باشد. همچنین توصیه می‌کنیم با اساتید گرافیک در تدریسانه تماس بگیرید تا بتوانید از جزئیات کلاس خصوصی خود هم مطلع شوید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های فناوری اطلاعات (IT) به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
دسته بندی آی تی
آخرین اساتید
مدرس آقای فرهاد قارلقی
تدریس زبان ژاپنی
مدرس خانم پروانه بهزادی
تدریس فارسی اول ابتدایی
مدرس آقای احمد ایوبی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سرتیپ زاده
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم آذین اجلی
تدریس سازهای جهانی
مدرس خانم غزل عین آبادی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم محدثه معصومی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سونیا اورایش
تدریس سازهای جهانی
5 مدرس خانم آیدا صفری جم
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید