در حال بارگذاری صفحه...

با تدریس خصوصی کنکور سراسری دیگه غصه تست‌های سخت رو نخور | با معلم خصوصی قبولی تو راهه!

با تدریس خصوصی کنکور سراسری دیگه غصه تست‌های سخت رو نخور | با معلم خصوصی قبولی تو راهه!
اساتید برتر

استاد مریم منصوری‌فرد

کارشناس ارشد تئاتر و هنرهای نمایشی
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فواد زنگنه

کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سجاد غفوری

کارشناسی مهندسی برق
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدجواد ایروانی

کارشناس ارشد الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدرضا بابائی

دکترا مهندسی مکانیک
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد دکتر مرضیه زیبائی

دکترای تخصصی
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد هاجر محمدی

کارشناسی
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد زینب حلاجیان

دکترا دکتری ژنتیک
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد اصغر طغایی

کارشناس ارشد فوق لیسانس
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد ذکریا رضایی

کارشناس ارشد فوق لیسانس ادبیات
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد حمید رضا ولی زاده

دکترا الکترونیک_مدیریت
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد بهروز حیدربکی

کارشناسی دکتر مترجمی عربی
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مصطفی اسلامی

دکترا ادبیات
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مهتاب مشاک

کارشناس ارشد زبان و ادبیات عربی
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سیدمحمدحسینی

دکترا حقوق جزا و جرم شناسی
آموزش کنکور سراسری
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل کنکور سراسری - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

پس از گذراندن پایه دوازدهم و اتمام دوره متوسطه دوم، اتفاق مهم بعدی در زندگی یک دانش آموز، شرکت در آزمون کنکور سراسری و ورود به یک دانشگاه خوب است. در حالی که نمرات دوره متوسطه اول و دوم نقش مهمی در موفقیت و ورود به دانشگاه های مورد نظر دارند، اما نتیجه کنکور سراسری وزن بیشتری در ارزیابی داوطلبان برای قبولی در این آزمون خواهد داشت. در واقع ارزیابی پتانسیل واقعی یک دانش آموز و پس از آن ورود به دانشگاه های مختلف کشور، از طریق شرکت و قبولی در آزمون کنکور سراسری انجام می شود که به دلیل تعداد محدود پذیرش دانشگاه های معتبر، هر ساله رقابت فوق العاده ای بین دانشجویان برای قبولی در این آزمون مشاهده می شود.

 

کنکور سراسری چیست؟

کنکور سراسری (به انگلیسی Entrance Exam) نام آزمونی است که برای سنجش علمی داوطلبان ورود به دانشگاه در تعدادی از کشور‌های مختلف دنیا از جمله ایران برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش کشور که زیر نظر مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می کند، هر ساله مسئولیت برگزاری این آزمون را در مقاطع مختلف دانشگاهی مانند کاردانی، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بر عهده دارد.

در آزمون کنکور ورودی دانشگاه ها بر خلاف آزمون هایی که در مدارس متوسطه برگزار می شود، از متقاضیان انتظاری نیست که به سوالات پاسخ های طولانی بدهند و یا راه حل ها را توضیح دهند، بلکه مهم این است که داوطلب بتواند حداکثر تعداد سوالات را آن هم در بازه زمانی محدود به طور صحیح پاسخ دهد. تا زمانی که پاسخ به سوالات صحیح باشد، ارائه راه حل مهم نیست و به همین دلیل است که دشواری سوالات کنکور بسیار بیشتر از امتحانات مدرسه است. همچنین استفاده از ترفندها یا نکات مهم در امتحانات رقابتی مانند کنکور سراسری ارزش زیادی دارند چرا که ماهیت این آزمون ها به گونه ای است که زمان صرف شده برای پاسخ به هر سوال باید نسبت به حالت عادی بسیار کمتر باشد تا داوطلب بتواند به تعداد سوال بیشتری پاسخ داده و شانس خود را برای قبولی در کنکور افزایش دهد.

کنکور سراسری همچنین راهی برای محک زدن آرامش و خونسردی دانش‌آموزان و میزان تسلط آنها به دروس عمومی و تخصصی است که به دلیل محدودیت‌های زمانی و سختی سوالات کنکور، لازم است از تکنیک های خاصی برای مقابله با این مشکلات استفاده کنند. بنابراین به اعتقاد کارشناسان آموزشی، کنکور سراسری به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با اهمیت حفظ آرامش در موقعیت‌های سخت آشنا شده و با داشتن تمرکز ذهنی و مهم‌تر از همه مدیریت کارآمد زمان، برای مقابله با موانع و چالش های سخت پیش رو آماده گردند. اگر فرصت کافی برای مطالعه دروس عمومی را پیدا نکرده اید، می توانید در کنار یک معلم خصوصی دروس عمومی کنکور سراسری در سریعترین زمان ممکن به تسلط کافی دست پیدا کنید و در آزمون رتبه های بهتری کسب نمایید.

 

آشنایی با انواع کنکور سراسری

به دلیل تعداد بالای شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی دانشگاه‌ها، زمانی که بحث کنکور سراسری می شود منظور اغلب مردم کنکور کارشناسی است که در پنج گروه کنکور ریاضی و فنی، کنکور علوم تجربی، کنکور علوم انسانی، کنکور زبان های خارجی و کنکور هنر برگزار می گردد. در ادامه هر کدام را به تفکیک توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

کنکور سراسری ریاضی و فنی

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ریاضی و فنی را دارند، لازم است به دروس ریاضیات، فیزیک، شیمی، هندسه، آمار و احتمالات و... تسلط داشته باشند. معلم خصوصی کنکور سراسری ریاضی و فنی به داوطلبان کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مفاهیم پایه‌ دروس ریاضی آشنا شوند، مهارت‌های لازم برای تست زنی را به صورت اصولی یاد بگیرند و در کنکور به موفقیت برسند.

 

کنکور سراسری علوم تجربی

داوطلبان کنکور علوم تجربی نیاز است برای شرکت در این آزمون دروسی مانند: زیست شناسی، زمین شناسی، ریاضیات عمومی (شامل آمار و هندسه)، فیزیک و شیمی را برای کسب آمادگی بیشتر مطالعه نمایند. معلم خصوصی کنکور سراسری علوم تجربی با شناسایی نقاط ضعف داوطلب، نسبت به رفع آنها از طریق توضیحات دقیق، ارائه مثال‌های ملموس و حل تمرینات متعدد کمک می‌کند. همچنین با توجه به سطح علمی و توانایی‌های هر داوطلب، برنامه‌ریزی درسی منظم و حساب شده ای با نیازهای او تدوین خواهد کرد تا از زمان خود به نحو احسن استفاده کند.

 

کنکور سراسری علوم انسانی

افرادی که می خواهند در کنکور علوم انسانی شرکت کنند نیاز است به دروس: زبان و ادبیات فارسی (شامل: تاریخ ادبیات ایران و جهان، آرایه‌های ادبی، عروض و قافیه و متون نظم و نثر)، زبان عربی، اقتصاد، جامعه شناسی، روانشناسی، فلسفه و منطق، تاریخ، جغرافیا و ریاضیات پایه تسلط پیدا کنند. حضور یک معلم خصوصی کنکور سراسری علوم انسانی به شما کمک می کند تا بتوانید مسیر مشخصی تا زمان کنکور برای خود ترسیم کنید و بسیار راحت تر برای موفقیت در آزمون برنامه ریزی کرده و مطالعه بهتری داشته باشید.

 

کنکور سراسری هنر

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری هنر را دارند می توانند نسبت به مطالعه دروس عمومی هنر، درک عمومی ریاضی-فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی و خواص مواد اقدام نمایند. معلم خصوصی کنکور سراسری هنر  به شما کمک می کند تا سریعتر به نتیجه برسید و همزمان با رشته خودتان در کنکور هنر هم به صورت جدی شرکت کنید و یا اگر که قصد دارید برای شرکت در آزمون سراسری هنر با آمادگی بیشتری حضور پیدا کنید، تدریس خصوصی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

 

کنکور سراسری کارشناسی ارشد

معلم خصوصی کنکور کارشناسی ارشد با ارائه برنامه ی مطالعاتی متناسب با سرفصل های کنکور، شناسایی و رفع نقاط قوت و ضعف داوطلب تا زمان باقیمانده به برگزاری کنکور، نظارت بر روند مطالعه و پیشرفت داوطلب و ارائه ی بازخورد منظم و همچنین ایجاد نظم و انضباط در مطالعه و کمک به داوطلب برای استفاده ی بهینه از زمان به آمادگی داوطلبان در این آزمون کمک کند.

 

نحوه ثبت نام کنکور سراسری

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند لازم است در زمان مناسب جهت ثبت نام اینترنتی به وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت همزمان برگزار می شود و تنها یک آزمون ورودی برای تمامی دانشگاه ها وجود دارد.

 

تدریسانه: پلتفرم معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی کنکور سراسری

اگر شما هم با هر انگیزه و هدفی قصد دارید تدریس خصوصی کنکور سراسری را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا گیرید، می توانید به راحتی یکی از اساتید تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس آموزش را با یک معلم خصوصی کنکور سراسری به صورت کلاس آنلاین و یا حضوری در منزل هر چه سریعتر شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن دروس مختلف کنکور سراسری را فرا بگیرید. همین امروز می توانید مدرس کنکور سراسری مورد نظر خود را در سایت تدریسانه انتخاب کنید. در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی کنکور سراسری با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با معلم خصوصی کنکور سراسری کلاس داشته اند، بنابراین به راحتی می توانید از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های کنکور سراسری به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
مدرس آقای فرهاد قارلقی
تدریس زبان ژاپنی
مدرس خانم پروانه بهزادی
تدریس فارسی اول ابتدایی
مدرس آقای احمد ایوبی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سرتیپ زاده
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم آذین اجلی
تدریس سازهای جهانی
مدرس خانم غزل عین آبادی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم محدثه معصومی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سونیا اورایش
تدریس سازهای جهانی
5 مدرس خانم آیدا صفری جم
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید