در حال بارگذاری صفحه...

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ #C آنلاین و در منزل

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ #C آنلاین و در منزل
اساتید برتر

استاد گروه آموزشی مندلیف با اساتید مجرب در تمامی رشته ها

دکترا
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد نوید عربی

کارشناس ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فرشاد فرخزاده

کارشناس ارشد بیوتکنولوژی
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سعیدرجبی

کارشناس ارشد نرم افزار و فناوری اطلاعات
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمد یوسف زاده

کارشناسی مهندسی کامپیوتر
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد اکرم نجفی

کارشناسی مهندسی کامپیوتر
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مناف شریف زاده

کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد علی خیراندیش

کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد فریناز دانشفر

کارشناس ارشد IT
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد حنانه میرآبی

کارشناس ارشد روانشناسی
آموزش برنامه نویسی سی شارپ #C
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل برنامه نویسی سی شارپ #C - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

زبان سی شارپ یکی از زبان های برنامه نویسی پرکاربرد است که تفاوت های قابل توجهی با زبان C دارد. #C در سال 2000 توسط شرکت مایکروسافت ایجاد شده و به عنوان یک زبان برنامه نویسی ساده، همه منظوره و شی ء گرا شناخته می شود. اگر شما هم قصد دارید تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا بگیرید، می توانید به راحتی یکی از اساتید تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس آموزش را با استاد مورد نظر در کلاس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل هر چه سریعتر شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی، به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با مفاهیم پایه‌ای برنامه نویسی سی شارپ آشنا شوید و سپس پروژه‌های واقعی را طراحی و پیاده‌سازی کنید. قبل از ثبت درخواست، اگر سوال و یا ابهامی دارید می توانید از تیم پشتیبانی تدریسانه کمک بگیرید تا شما را در اسرع وقت راهنمایی کنند.

 

برنامه نویسی سی شارپ چیست؟

سی شارپ (به انگلیسی #C) یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا از خانواده زبان های برنامه نویسی C وC++  است که توسط آندرس هلسبرگ معمار اصلی مایکروسافت طراحی شده است. نام این زبان برنامه نویسی از نت موسیقی "#"  که تلفظ آن "سی شارپ" است گرفته شده و اگر چه بسیار به C++ شبیه است، اما زبان سی شارپ جدیدتر است و امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در کل دنیا استفاده می شود. جالب است بدانید که سی شارپ در کنار زبان برنامه نویسی جاوا از نظر نحو بسیار به هم نزدیک هستند.

 

چرا نیاز به تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ داریم؟

امروزه با توجه به گستردگی و کاربردهای متنوع زبان سی شارپ از آن در طراحی و ساخت انواع نرم افزارها و برنامه های کاربردی استفاده می شود. این زبان برنامه نویسی به دانشجویانی که در رشته مهندسی نرم افزار تحصیل می کنند تدریس می شود. اگر شما هم در حال آموزش زبان #C هستید، ممکن است بخواهید با یک معلم خصوصی برنامه نویسی سی شارپ کار کنید تا بتوانید سطح مهارت های خود را ارتقاء دهید. ما در تدریسانه با معرفی اساتید با تجربه و متخصص شما را برای حضور در کلاس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ آماده می کنیم تا بخش هایی از برنامه نویسی که با آن بیشترین مشکل را دارید و یا هر موضوعی که شما را دچار چالش می کند را با استاد خصوصی برنامه نویسی سی شارپ مطرح کرده و آنها را رفع نمایید.

زبان #C کمی سخت و پیچیده است اما با وجود یک معلم خصوصی برنامه نویسی سی شارپ، یادگیری آن برای شما بسیار آسان خواهد شد. اگر می خواهید مفاهیم این زبان برنامه نویسی را به صورت اصولی در کنار یک مدرس برنامه نویسی سی شارپ که سالها با این سیستم کار کرده را یاد بگیرید، تدریس خصوصی همان گزینه ای است که به دنبالش هستید. ممکن است شما دانشجویی باشید که فقط برای گرفتن نمره قبولی تلاش می کنید و یا این که که می خواهید زبان جدیدی را برای ارتقاء مهارت های فردی خود آموزش ببیند، در هر وضعیتی که هستید می توانید در کنار یک استاد خصوصی برنامه نویسی سی شارپ هر آنچه که لازم است تا شما را به تبدیل به یک متخصص کند را فرا خواهید گرفت.

اگر قصد دارید در آینده به عنوان یک برنامه نویس مشغول شوید، لازم است تا با مجموعه گسترده ای از زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید و آنها کار کرده باشید. قطعا سی شارپ هم باید یکی از نمونه کارهای شما باشد در غیر این صورت ممکن است وقتی وارد بازارکار می شوید، نسبت به تجربه و تخصص سایر برنامه نویس عقب بمانید. ما در تدریسانه شما را با بهترین اساتید و معلم خصوصی برنامه نویسی سی شارپ آشنا خواهیم کرد که با تخصص و تجربه خود قادر هستند نقاط وقت و ضعف شما را شناسایی کنند و در پیشرفت مهارت های برنامه نویسی به شما کمک کنند.

 

مهم ترین مزایای تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ

یکی از مزیت های کلیدی آموزش خصوصی برنامه نویسی سی شارپ این است که شما می توانید با معلم خود در یک محیط اختصاصی و به صورت نفر به نفر کار کنید. در این صورت برای مدرس این امکان فراهم می شود که تمام توجه خود را به نیازها و اهداف شما منعطف کند. در کلاس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ، مدرس با ارائه یک برنامه شخصی سازی شده که مطابق با مهارت های شما تدوین کرده است، دقیقاً آنچه را که برای به حداکثر رساندن رشد خود انتظار دارید را پوشش می دهد. چنین پیشرفتی زمانی که به تنهایی مطالعه کنید و یا در محیط کلاس هستید به ندرت اتفاق می افتد و رسیدن به آن دشوار است.

 

تفاوت تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ با دوره های آموزشی

شما با شرکت در جلسات آموزش خصوصی برنامه نویسی سی شارپ می توانید زمان و مکان برگزاری کلاس را خودتان انتخاب کنید. همچنین در تدریس خصوصی، تمرکز و تخصص بیشتری بر روی یادگیری شما وجود خواهد داشت. چرا که معلم یا استاد خصوصی برنامه نویسی سی شارپ به طور مستقیم و به صورت شخصی با شما کار می کند اما در دوره های آموزشی، معلم با گروهی از دانشجویان سروکار دارد که آموزش بر اساس نیازهای شخصی هر فرد با توجه به زمان و مکان برگزاری کلاس های درسی، تقریبا غیرممکن به نظر می رسد. از طرفی معلم خصوصی برنامه نویسی سی شارپ قادر است سرعت آموزش را بر اساس نیازهای شما کم و یا زیاد کند تا به پس از این که موضوعی را به خوبی فرا گرفتید به سراغ مطلب بعدی بروید اما در دوره های آموزشی، معمولاً سرفصل های یکسانی برای تمام دانش آموزان در نظر گرفته می شود و آموزش هم با سرعت ثابتی برای همه افراد ارائه می گردد.

 

سرفصل های تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ

سرفصل هایی که در آموزش خصوصی برنامه نویسی سی شارپ در نظر گرفته می شود اغلب بر اساس مهارت ها و سطح دانش دانشجو تعیین می شوند. در ادامه به برخی از مهم ترین سرفصل های کلاس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ اشاره خواهیم کرد:

  • سطح مقدماتی: آشنایی با مفاهیم پایه برنامه نویسی، مانند: متغیرها، عملگرها، توابع، شرط ها و حلقه ها، آشنایی با ساختار داده ها، انواع داده ها و نحوه کار با دستورات ورودی/خروجی
  • سطح پیشرفته: شامل برنامه نویسی شی گرا، طراحی الگوریتم، پایگاه داده، برنامه نویسی وب و موبایل، هوش مصنوعی

 

آیا پس از تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ می توانم وارد بازار کار شوم؟

موضوعی که لازم است از آن اطلاع داشته باشید این است که مایکروسافت زبان برنامه نویسی سی شارپ و فریم ورک .net را با هدف گسترش اهداف موردنیاز شرکت های بزرگ توسعه داده است. بر همین اساس بانک ها، شرکت های ساختمانی، هواپیمایی، باشگاه های ورزشی و به طور کلی سازمان های بزرگ دنیا نیز از سی شارپ و دات نت برای توسعه برنامه های خود استفاده می کنند. بنابراین نیازی به توضیح نیست که برای استخدام در شرکت های بزرگ به عنوان یک متخصص و توسعه دهنده وب، حتما باید به زبان برنامه نویسی سی شارپ تسلط داشته باشید. اما این تازه شروع کار است و برای این که بتوانید نظرها را به سمت خودتان جلب کنید بهتر است علاوه بر آشنایی با سی شارپ، در خصوص سایر زبان های برنامه نویسی نیز آموزش ببینید و اطلاعات خود را فقط محدود به سی شارپ نکنید. از دیگر مهارت هایی که می توانید برای یادگیری آنها اقدام کنید می توان به: آشنایی با پایگاه های داده مثل SQL Server، پروتکل های شبکه، تسلط به زبان های برنامه نویسی جاوا اسکریپت، CSS، JQuery و غیره اشاره کرد.

خبر خوب این که زبان برنامه نویسی #C شباهت زیادی به زبان JAVA دارد، در این صورت افرادی که به زبان جاوا تسلط دارند به راحتی می توانند با زبان برنامه نویسی سی شارپ هم کار کنند. این زبان برنامه نویسی به طور مداوم در حال بروزرسانی و پیشرفت است و هر روزه برنامه های بسیاری با استفاده از آن نوشته می شود، بنابراین اگر می خواهید با شرکت در کلاس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ به صورت اصولی و سریع تر، مطالب را یاد بگیرید فقط کافیست یکی از اساتید تدریسانه را انتخاب کنید تا در این راه به شما کمک نماید.

 

یک معلم باتجربه تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ چطور می تواند به من کمک کند؟

وقتی که در جلسات تدریس خصوصی شرکت می کنید، دنیایی از تفاوت ها ایجاد می شود چرا که معلم خصوصی برنامه نویسی سی شارپ بر روی نیازهایتان تمرکز می کند تا بتواند با درک نقاط ضعف شما اطمینان حاصل کند که آموزش در مسیر صحیحی قرار گرفته است. در کلاس های درسی رایج، معمولا معلم ها یک برنامه و سبک تدریس خاص دارند که سال ها بر همان اساس آموزش را به دانشجویان خود ارائه میدهند، اما وقتی با یک استاد خصوصی برنامه نویسی سی شارپ کار می کنید، سبک تدریس و آموزش خود را بر اساس سطح مهارت ها و سرعت یادگیری شما تعیین می کند و در هر جلسه با درک نقاط ضعف و قوت، پیشرفت شما را تضمین خواهند کرد.

 

تدریسانه: پلتفرم معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ

وب سایت تدریسانه با معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ در کشور، توانسته بستر لازم برای کلیه دانش پذیران را فراهم نماید تا با بررسی دقیق رزومه ها و مقایسه اساتید از نظر قیمت و سطح تدریس، مدرسان برتر را بر اساس منطقه جغرافیایی و درس یا رشته مدنظر انتخاب کرده و کلاس خود را به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل به همراه معلم خصوصی برنامه نویسی سی شارپ برگزار کنند.
در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی برنامه نویسی سی شارپ با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با استاد خصوصی برنامه نویسی سی شارپ کلاس داشته اند، بنابراین به راحتی از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان تدریس خصوصی برنامه نویسی استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های برنامه نویسی سی شارپ #C به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
5 مدرس خانم مهدیه نجفی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم مریم طالبی
تدریس توسعه فردی
5 مدرس آقای پارسا ثانی
تدریس زیست شناسی دوازدهم
مدرس آقای ساعد خادمی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم بهشاد دسترس
تدریس شیمی یازدهم
مدرس آقای مرتضی پرورش
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم فاطمه استواری
تدریس زبان انگلیسی
5 مدرس آقای محمد جواد برزانی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس آقای هاشم محمدزاده
تدریس فیزیک دهم
ثبت نام اساتید