در حال بارگذاری صفحه...

تدریس خصوصی فیزیک آنلاین و حضوری، همراه با معلم خصوصی به وقت تو!

تدریس خصوصی فیزیک آنلاین و حضوری، همراه با معلم خصوصی به وقت تو!
اساتید برتر

استاد محمد حسین حیدری‌فر

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد علی معصوم پور

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد مریم پری نور

کارشناس ارشد فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدرضا بابائی

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد صدیقه احمدی عطار

کارشناسی فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد گروه آموزشی مندلیف با اساتید مجرب در تمامی رشته ها

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد پگاه قدیری

کارشناسی فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سعید جاویدی

کارشناسی فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدابراهیم گرجی

کارشناس ارشد فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد معصومه محبی مطلق

کارشناسی فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد زینب حلاجیان

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد حمید رضا ولی زاده

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد زینب اصلانی

کارشناسی فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سیروس لاسمی

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد محمدرضا سید حبشی

دکترا فیزیک
آموزش فیزیک
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل فیزیک - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

فیزیک (به انگلیسی physics) شاخه ای از علم است که با ساختار ماده و تعاملات بین اجزای اساسی جهان قابل مشاهده ما سروکار دارد. در مفهوم گسترده تر، فیزیک به تمام جنبه‌های طبیعت در هر دو سطح ماکروسکوپی و زیر میکروسکوپی مرتبط می‌شود. دامنه مطالعه فیزیک نه تنها شامل بررسی نیروهای وارد شده بر اجسام می شود، بلکه ماهیت و منشاء میدان های نیروی گرانشی، الکترومغناطیسی و هسته ای را نیز در بر می گیرد. فیزیک نقش مهمی در تمام علوم طبیعی ایفا می‌کند و در همه این شاخه های علمی از قوانین و اندازه‌گیری‌های فیزیکی به طور ویژه‌ای استفاده می شود که به عنوان نمونه می توان به اخترفیزیک، ژئوفیزیک، بیوفیزیک و حتی سایکوفیزیک اشاره نمود. فیزیک را می توان در اصل به عنوان علم ماده، حرکت و انرژی تعریف کرد. فیزیک در مورد تعامل بین اجسام، نیرو و حرکت بحث می کند و قوانین طبیعت و چگونگی وقوع پدیده های خاص را توضیح می دهد. به بیان ساده، فیزیک به ما می گوید که چرا اشیاء اطراف ما به همان شکلی هستند که باید باشند.

اگر شما هم با هر انگیزه و هدفی قصد دارید تدریس خصوصی فیزیک را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی فرا بگیرید، می توانید به راحتی یکی از اساتید تدریسانه را با بررسی رزومه، امتیاز و سوابق آنها انتخاب کرده و سپس آموزش را با یک معلم خصوصی فیزیک به صورت کلاس آنلاین و یا حضوری در منزل هر چه سریعتر شروع کنید. مدرسان ما با تجربه و تخصص کافی، به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به پیچیده ترین مباحث درس فیزیک به خوبی مسلط شوید. پس اگر می‌خواهید مهارت‌های لازم را اصولی یاد بگیرید و موفق شوید، همین امروز دبیر فیزیک موردنظر خود را در تدریسانه انتخاب کنید. قبل از ثبت درخواست، اگر سوال و ابهامی دارید می توانید از تیم پشتیبانی تدریسانه کمک بگیرید تا شما را در اسرع وقت راهنمایی کنند.

 

چرا نیاز به تدریس خصوصی فیزیک داریم؟

دروسی مثل فیزیک و ریاضی پایه و اساس بسیاری از رشته های مهندسی در دانشگاه هستند، به همین دلیل یادگیری اصولی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و همین موضوع اغلب می تواند برای دانش آموزان دلهره آور به نظر برسد چرا که فیزیک نسبت به دروس دیگری مانند زیست شناسی یا شیمی یک درس دشوار به حساب می آید. علاوه بر این در فیزیک از محاسبات ریاضی بسیاری مانند جبر، هندسه، دیفرانسیل و انتگرال هم استفاده می شود که طبیعی است دانش آموزان با این مباحث مشکلات متعددی داشته باشند. اینجاست که یک معلم خصوصی فیزیک می‌تواند به دانش آموز کمک کند تا از این موضوعات به نحوی ابهام‌زدایی کند که یادگیری آنها راحت تر شود. اگر شما هم در آموزش مباحث پیچیده فیزیک مشکل دارد، شاید وقت آن رسیده باشد که با حضور در کلاس آموزش خصوصی فیزیک بتوانید به او کمک کنید تا در آزمون های مختلف موفق باشد.

تدریس خصوصی فیزیک برای دانش آموزانی که در دوره متوسطه دوم و در رشته های ریاضی فیزیک یا علوم تجربی تحصیل می کنند می تواند بسیار مفید باشد چرا که به آنها کمک می کند با کسب نمرات بالا بهتر بتوانند خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده کرده و با قبولی و کسب رتبه های برتر بتوانند در دانشگاه های معتبر تحصیل کنند.

استاد خصوصی فیزیک مفاهیم پیچیده فیزیک را می تواند برای دانش آموز به صورت ساده تر بیان کند تا به طور کامل موضوع را درک کرده و به آن مسلط شود، همچنین می تواند او را در انجام تکالیف و آمادگی برای شرکت در امتحانات نهایی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم که از حساس ترین مقاطع تحصیلی هستند یاری نماید. مدرس خصوصی فیزیک قادر است با ارائه برنامه مطالعاتی و آموزش نکات لازم، دانش آموز را در مسیر یادگیری موثر همراهی کند. با این حال، اثربخشی یک معلم خصوصی فیزیک می تواند به نیازهای خاص آموزشی و سبک یادگیری دانش آموز هم بستگی داشته باشد که لازم است قبل از درخواست کلاس خصوصی فیزیک به این موضوع توجه لازم داشته باشید.

 

مزایای کلاس تدریس خصوصی فیزیک

در جلسات آموزش خصوصی فیزیک، مدرس روش تدریس خود را متناسب با نحوه یادگیری دانش آموز انتخاب خواهد کرد، در این صورت او می تواند آموزش های ارائه شده را با توجه به سرعت یادگیری خودش فرا گیرد که همین موضوع می تواند منجر به بهبود عملکرد تحصیلی شود.

تدریس خصوصی فیزیک با ایجاد محیطی آرام و امن این فرصت را برای دانش آموز فراهم خواهد کرد تا بدون ترس یا خجالت از همسالان خود بتواند هر ابهامی که در ذهن خود دارد از معلم خصوصی فیزیک سوال کند. در این صورت می تواند همان لحظه رفع اشکال کرده و با آمادگی کامل مباحث بعدی را یاد بگیرد که در نهایت موجب افزایش اعتماد به نفس دانش آموز خواهد شد. این اعتماد به نفس اغلب می تواند به او کمک کند تا در امتحانات و آزمون های مختلف عملکرد بسیار بهتری داشته باشد.

 

چگونه یک دبیر خوب برای تدریس خصوصی فیزیک انتخاب کنیم؟

انتخاب یک معلم خصوصی فیزیک که با شرایط و نیازهای آموزشی شما همخوانی داشته باشد بسیار مهم است، البته که می تواند موضوعی چالش برانگیز باشد چون انتخاب فردی که نتواند مفاهیم و موضوعات دشوار درس فیزیک را به راحتی انتقال دهد تنها باعث اتلاف وقت و هزینه شما خواهد شد. بنابراین بهتر است به دنبال مدرسی باشید که درک عمیقی از مباحث فیزیک داشته و بتواند موضوعات پیچیده را به صورت ساده در کلاس خصوصی فیزیک به شما بیان کند.

جلسات آموزش خصوصی فیزیک گاهی اوقات می تواند خسته کننده باشد. در این مواقع استاد خصوصی فیزیک بایستی از صبر و حوصله زیادی برخوردار باشد تا بتواند همواره کیفیت آموزشی بالایی ارائه دهد. از دیگر مواردی که لازم است زمان انتخاب دبیر فیزیک مناسب به آن توجه داشته باشید، دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط است تا خیالتان تا حدی از تسلط استاد خصوصی فیزیک به مباحث مرتبط راحت باشد. همچنین می توانید از نظرات سایر دانش آموزانی که با معلم خصوصی فیزیک مورد نظر شما کلاس داشته اند استفاده کنید تا از این طریق بهتر بتوانید با شیوه تدریس و کیفیت آموزش های ارائه شده استاد آشنا شوید.

به طور کلی در گذشته جستجو و انتخاب مدرس مناسب یک چالش بزرگ بود چرا که دانش آموزان معمولا شناخت چندانی با اساتید نداشته و از نحوه تدریس آنها اطلاع پیدا نمی کردند. با این حال، امروزه به لطف پلتفرم‌های آموزشی آنلاین مانند وب سایت تدریسانه، پیدا کردن یک مدرس خصوصی فیزیک که با نیازهای آموزشی شما کاملا مطابقت داشته باشد، آسان‌تر از همیشه شده است. در تدریسانه قادر هستید در هر لحظه رزومه اساتید برتر را با هم مقایسه کرده و بهترین معلم خصوصی فیزیک را با توجه به زمان و بودجه ای که مدنظر دارید انتخاب کنید.

 

بهترین معلم تدریس خصوصی فیزیک چه ویژگی هایی دارد؟

  • تجربه و سابقه بالا: یک مدرس خصوصی فیزیک باید تجربه بالایی در تدریس این درس داشته باشد تا درست مثل معلمان مدرسه بتواند هر مفهومی که دانش آموز در درک آن با مشکل مواجه است را به او آموزش دهد. معلم خصوصی فیزیک همچنین قادر است تا نقاط قوت و ضعف دانش آموزان خود را شناسایی کرده و سبک تدریس خود را متناسب با سرعت یادگیری آنها تنظیم نماید.

 

  • استفاده از روش های مختلف تدریس: هر دانش آموزی سبک یادگیری متفاوتی نسبت به دیگری دارد. برخی ممکن است با وجود وسایل کمک آموزشی دیجیتال مانند ویدیوها و نمایش اسلایدهای پاورپوینت مباحث را بهتر درک کنند و برخی دیگر ممکن است ترجیح دهند به صبحت های استاد خصوصی فیزیک گوش داده و همان لحظه یادداشت برداری کنند. یک معلم خوب مفاهیم را به روشی متفاوت توضیح می دهد و چندین راه را امتحان می کند تا دانش آموز بتواند در نهایت آن را یاد بگیرد. در کلاس خصوصی فیزیک مدرسان به خوبی قادر هستند تا از روش های مختلف تدریس برای رفع نیازهای دانش آموزان خود استفاده کنند.

 

  • دارای صبر و حوصله بالا: واقعا هیچ کس بهتر از یک استاد خصوصی فیزیک نمی داند که آموزش این درس بعضی اوقات چقدر می تواند وقت گیر و حوصله بر باشد. معلمان فیزیک انسان هایی صبور و با حوصله هستند و به دانش آموزان خود کمک می کنند تا بتوانند بر هر مشکلی غلبه کنند. در جلسات کلاس خصوصی فیزیک مدرس قادر است مفاهیم را با سرعتی که برای دانش آموز مناسب است توضیح داده و هرگز فشار زیادی بر آنها وارد نمی کنند که از ادامه آموزش دلسرد شوند.

 

  • معرفی منابع کمک آموزشی: مدرس خوب در پایان جلسات آموزش خصوصی فیزیک علاوه بر ارائه محتواهای باکیفیت، چندین کتاب کمک درسی و منبع آموزشی مناسب را هم به شما معرفی خواهد کرد تا با انواع مسائل مختلف مواجه شده و برای رفع اشکال بتوانید راه حل آنها را هم از مدرس خصوصی فیزیک سوال نمایید.

 

تدریس خصوصی فیزیک برای تمام مقاطع تحصیلی

در تدریسانه این فرصت فراهم شده تا تمامی دانش آموزان و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی با هر انگیزه و هدفی که دارند، کلاس های آموزش خصوصی فیزیک را همراه با مدرسان و دبیران برتر کشور برگزار کنند تا از این طریق بتوانند نسبت به رفع نیازهای آموزشی و تقویت پایه فیزیک خود اقدام نمایند.

تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان

با توجه به این که درس فیزیک از اهمیت بالایی در تعیین رتبه کنکور سراسری برخوردار است، دانش آموزان دوره متوسطه دوم رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی لازم است توجه ویژه ای به این درس داشته باشند. درک مباحث پیچیده و دشوار فیزیک برای برخی از دانش آموزان سخت و دشوار به نظر می رسد، از همین رو تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان می تواند یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری اصولی این درس در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم باشد تا در آینده دانش آموزان مشکلی با مفاهیم پایه فیزیک نداشته باشند.

 

تدریس خصوصی فیزیک کنکور

از آنجایی که فیزیک همواره به عنوان یکی از منابع مهم کنکور سراسری محسوب می گردد، یادگیری آن برای دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی با چالش های مختلفی همراه بوده است که گاها مسیر داوطلبان کنکور را تغییر داده و نگرانی های بسیاری را برای دانش آموزان ایجاد کرده است. اما شما می توانید با استفاده از تجربیات یک معلم خصوصی فیزیک بر روی مباحث پایه و پیش نیازهای ضروری کنکور وقت بیشتری گذاشته و با آموزش مفاهیم مهم و دریافت نکات تستی کاربردی، موفقیت خود را در کنکور سراسری تضمین نمایید. یک مدرس فیزیک با سابقه می تواند با بررسی و تحلیل سوالات کنکور سال های گذشته، مباحث مهم را شناسایی کرده و بر روی آنها تمرکز کند. این موضوع به شما کمک می کند تا با آمادگی بیشتری به سراغ سوالات کنکور بروید.

 

تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه

درس فیزیک در دانشگاه به عنوان یکی از دروس رشته های علوم پایه و مهندسی در مباحث مختلف به صورت تئوری و کاربردی تدریس می شود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. البته به غیر از دانشجویان فیزیک یا مهندسی، هر دانشجویی که بخواهد پیشینه علمی بالایی داشته باشد لازم است به مفاهیم آن تسلط لازم را پیدا کند. از همین رو مدرس در کلاس تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه می تواند به شما بر اساس منابع علمی جزوه محور، ارائه حل تمرین و مثال های بی شمار در سطوح مختلف، حل نمونه سوالات امتحانی و تحلیل موضوعات مفهومی فیزیک به شما کمک کند.

 

تدریس خصوصی فیزیک المپیاد

حتما می دانید که در المپیاد فیزیک باید به سوالات در سطح بسیار بالاتری نسبت به سایر آزمون هایی که تا به حال شرکت کرده اید پاسخ دهید و برای این منظور لازم است یا در آموزشگاه های خاصی که برای المپیاد فیزیک دوره های ویژه ای برگزار می کنند شرکت کنید و یا این که در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک المپیاد شرکت کنید تا بتوانید سطح خود را با آموزش هایی که از یک معلم خصوصی با تجربه دریافت می کنید ارتقاء دهید.

 

نحوه برگزاری کلاس و روش تدریس خصوصی فیزیک چگونه است؟

استفاده از روش هایی که به موجب آن دانش آموزان اشتیاق و علاقه بیشتری نسبت به یادگیری فیزیک از خود نشان دهند اهمیت بسیاری دارد چرا که فیزیک علاوه بر این که یکی از دروس مهم دوران تحصیلی به شمار می رود، تاثیر به سزایی در فهم و درک ما از محیط پیرامون مان دارد. در وب سایت تدریسانه نحوه برگزاری کلاس خصوصی فیزیک به صورت کاملا توافقی بین شما و استاد موردنظرتان تعیین خواهد شد. با این حال ما در ادامه شما را با شرایط و روش تدریس خصوصی فیزیک در منزل یا به صورت آنلاین آشنا خواهیم کرد تا بتوانید بهترین تصمیم را گرفته و از کلاس خصوصی فیزیک بیشترین بهره را ببرید.

تدریس خصوصی فیزیک در منزل

یکی از معایب کلاس های درس مدرسه این است که دانش آموزان مجبور هستند با سرعت یکسانی آموزش های معلم را یاد بگیرند که همین موضوع می تواند باعث شود بعضی از دانش آموزان فرصتی برای تمرکز بر مباحث دشوار فیزیک یا طرح سوال خود از معلم را نداشته باشند. اما برگزاری کلاس تدریس خصوصی فیزیک در منزل باعث خواهد شد تا دانش آموز بتواند یادگیری مباحث را بر اساس نیازهای فردی و آموزشی خود تنظیم نماید. همچنین به طور ویژه از توجه استاد خصوصی فیزیک بر روی نحوه یادگیری و سیر پیشرفت خود برخوردار است و قادر است هر جایی که لازم باشد بتواند از راهنمایی ها و مشاوره های مدرس استفاده نماید.

 

تدریس خصوصی فیزیک آنلاین

امروزه ظهور ابزارهای آموزش آنلاین، روش های یادگیری علوم مختلف را هم تغییر داده است. این موضوع به دانش آموزان اجازه می دهد تا بتوانند با انعطاف پذیری بیشتری مباحث دشوار فیزیک را آموزش ببینند. از همین روز تدریس خصوصی فیزیک آنلاین یکی از بهترین راهکارهای موجود برای آن است که افراد بتوانند در هر زمان و در هر مکان فقط با در اختیار داشتن یک اتصال اینترنتی قابل اطمینان، از این خدمات بهره مند گردند.

 

تدریسانه: پلتفرم معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک

وب سایت تدریسانه با معرفی بهترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک در کشور، توانسته بستر لازم برای کلیه دانش پذیران را فراهم نماید تا با بررسی دقیق رزومه ها و مقایسه اساتید از نظر قیمت و سطح تدریس، مدرسان برتر را بر اساس منطقه جغرافیایی و درس یا رشته مدنظر انتخاب کرده و کلاس خود را به صورت آنلاین و یا حضوری در منزل به همراه معلم خصوصی فیزیک برگزار کنند.

در تدریسانه ما به شما نشان می دهیم که تجربه واقعی آموزش خصوصی فیزیک با حداقل هزینه‌ای که می‌توانید بپردازید، چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد. از امکانات ویژه تدریسانه، نظرات دانش آموزان قبلی است که با استاد خصوصی فیزیک کلاس داشته اند، بنابراین می توانید به راحتی از تجربه سایرین برای انتخاب بهترین معلمان استفاده کنید.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های فیزیک به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
مدرس آقای محمد حسین حیدری‌فر
تدریس فیزیک دوازدهم
5 مدرس خانم شکیبا شریفی
تدریس زبان فرانسه
مدرس خانم سارا رستم زاد
تدریس نقاشی سیاه قلم
مدرس آقای حسام بهدانی
تدریس طراحی لوگو
مدرس خانم مریم خاقانی
تدریس زبان فرانسه
مدرس خانم عشایری
تدریس زبان آلمانی
مدرس خانم ملیحه قربان نژاد
تدریس زبان اس کیو ال SQL
مدرس خانم سیما رجبی
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید