در حال بارگذاری صفحه...

معلم خصوصی خود را از لیست بهترین اساتید تدریس خصوصی هنر انتخاب کنید.

معلم خصوصی خود را از لیست بهترین اساتید تیس خصوصی هنر  انتخاب کنید.
اساتید برتر

استاد آذین اجلی

کارشناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سونیا اورایش

کارشناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد ندا قنبری

کارشناسی حقوق
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سپیده عین افشار

کارشناس ارشد پیانو
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد سارا رستم زاد

کارشناس ارشد پژوهش هنر
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد حسام بهدانی

کارشناسی مهندسی مکانیک
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد گلنار بابایی

کارشناسی طراحی لباس
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مهناز یوسف زاده

کارشناس ارشد زیست شناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سمانه پیمانی

کارشناسی هنر (فرش)
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
5

استاد حسین سعیدی کیا

کارشناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد سپیده مهدی پور

کارشناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد مسعود عارفی

کارشناسی گرافیک
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد ساجده رباط جزی

کارشناسی طراحی دوخت
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد امید ترشیز

کارشناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

استاد میلاد مشرف

کارشناسی
آموزش هنر
دنبال‌کننده
0 نفر
امتیـاز هـا
0

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل هنر - مدرس، استاد، کلاس، دبیر، معلم

وقتی کلمه هنر به گوش ما می خورد ناخودآگاه ذهن ما به سمت موزه ها یا نقاشی های قاب شده می رود. اما در واقعیت، هنر برای هر کسی که می‌خواهد آن را تجربه کند، ممکن است همان آهنگ‌هایی که دوست دارد، فیلم‌هایی که تماشا می‌کند، شعرهایی که خوانده، تئاترهایی که دیده و یا حتی همان لحافی باشد که مادربزرگ برایش دوخته است! همه این‌ها، همان هنر هستند. هنر از هزاران سال پیش وجود داشته و در طول زمان به طرق مختلف تکامل پیدا کرده است. دلایل ایجاد آن با توجه به عوامل متعددی که تاثیرگذار بوده اند، برای هر فرد متفاوت است، بنابراین تعریف دقیق هنر بسیار مشکل است و این موضوعی است که در طول تاریخ همواره مورد بحث بوده است.

 

تعریف هنر چیست؟

به زبان ساده، هنر (به انگلیسی Art) هر چیزی است که احساسات را در شما برانگیزد. این احساسات کاملاً به گذشته شما و اساساً به همه چیزهایی که در کنار هم قرار گرفته اند تا زندگی شما ساخته شود، بستگی دارد. به همین دلیل، سه فرد مختلف می توانند یک اثر هنری را مشاهده کنند و واکنش های متفاوتی نسبت به آن داشته باشند. یک نفر ممکن است فکر کند این زیباترین چیزی است که تا به حال دیده است، نفر دوم ممکن است از آن متنفر باشد و نفر سوم ممکن است اصلاً احساس خاصی نداشته باشد. و جالب این که هیچ یک از آنها هم اشتباه نمی کنند!

اصطلاح هنر در واقع فقط عنوانی است که در طول سال های گذشته، افراد زیادی تلاش کرده اند که بگویند چه هست یا نیست. اما خوب واقعا هنر این نیست. واکنش هر شخص به هنر متفاوت است و این فرصت را برای ما فراهم می کند تا با مطالعه و یادگیری بیشتر، به خودمان کمک کنیم هنر را آنطور که باید بشناسیم و درک کنیم.

 

آشنایی با شاخه های هفتگانه هنر

نقاشی

خیلی وقت ها اولین شکلی که از هنر به ذهن ما خطور می کند، نقاشی است. از نقاشی های دیواری غارهای باستانی گرفته تا شاهکارهای معاصر هنرمندانی مانند الک مونوپولی و دیوید کراکوف، نقاشی همیشه ابزاری برای بیان عمیق احساسات بوده است. هنرمندان با استفاده از مواد مختلف مانند رنگ روغن، اکریلیک یا آبرنگ، آنچه در ذهن خود داشته اند را بر روی بوم نقاشی کشیده اند که هر کدام داستان هایی از دوران مختلف یا بیان احساسات را روایت می کنند.

 

مجسمه سازی

هنر مجسمه سازی ریشه در دوران ماقبل تاریخ دارد و از سنگ و خاک رس تا موادی مانند فلز و پلاستیک در آن استفاده می شود. مجسمه‌ها را می توان جلوه‌های ملموس خلاقیت هنرمندانی مانند میکل آنژ دانست.

 

ادبیات

ادبیات شامل شعر، مقاله، نمایشنامه و چند موضوع دیگر می شود. نویسندگانی مانند جورج اورول و چارلز دیکنز از طریق داستان‌ها و روایت‌ها، نه تنها مردم را سرگرم کرده‌اند، بلکه به نقد ادبیات نیز پرداخته‌اند و آن را به هنری تبدیل کرده‌اند که در طول زمان طنین‌انداز شده است.

 

معماری

معماری همان شکل هنری است که ما روزانه در آن ساکن هستیم و تجربه می کنیم. از عظمت تاج محل گرفته تا شگفتی‌های مدرن امروزی مانند خانه اپرای سیدنی، معماری خلاقیت را با بیان هنری پیوند می‌دهد و نبوغ بشر را در طول زمان به نمایش می‌گذارد.

 

سینما

فیلمسازان با درآمیختن تصاویر، صدا و داستان های مختلف، جادویی را روی پرده سینما خلق می کنند که به آن فیلم سینمایی گفته می شود. کارگردانانی مانند استنلی کوبریک و جورج لوکاس سینما را به شکل هنری آن به مردم نمایش می دهند که در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته است.

 

موسیقی

موسیقی را می توان یک زبان جهانی دانست که در فرهنگ های مختلف طنین انداز می شود. احساسات را بدون هیچ کلمه‌ای بیان کرده و روایتگر قصه های مختلف است.

 

تئاتر

تئاتر آمیزه ای هماهنگ از هنر بصری و اجرای نمایشی است که از زمان یونان باستان مخاطبان را مجذوب خود کرده است. تئاتر با ترکیب عناصری مانند موسیقی، ادبیات و طراحی صحنه، تجربه ای زنده ای از داستان ها را روی صحنه ارائه می کند.

سوالات متداول
قبل از برگزاری کلاس آنلاین، استاد تمامی نکات و توضیحات لازم را به شما خواهد داد تا یک کلاس درس کاملا واقعی و با کیفیت بالا را تجربه کنید.
بله - فقط قبل از شروع کلاس آنلاین، در این مورد با مدرس هماهنگی لازم را داشته باشید.
به صورت پیش فرض کلیه کلاس های هنر به صورت خصوصی برگزار می شوند، اما در صورتی که می خواهید دوستان یا آشنایان با شما در کلاس همراه باشند، به ازای هر نفر مبلغ 20 درصد به هزینه جلسه اضافه خواهد شد
زمان برگزاری کلاس ها بر اساس تایم خالی استاد هماهنگ می شود که در این مورد می توانید با ایشان هماهنگ کنید. همچنین کلاس های حضوری در خانه دانش آموز برگزار می شود، اگر امکان تشکیل کلاس در خانه وجود ندارد می توانید طی توافق با استاد خود در کتابخانه یا محل مناسب دیگری کلاس خود را تشکیل دهید
شما می توانید کلاس های آنلاین خود را در یکی از دو پلتفرم ادوبی کانکت و یا اسکای روم برگزار کنید.
کلیه اساتیدی که از سمت تدریسانه به شما معرفی می شوند، مدرسین خوبی هستند که می توانند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنند، قطعا تلاش و تمرین شما هم در یادگیری مباحث مختلف بسیار تاثیرگذار است
شما می توانید با ورود به سایت تدریسانه و بررسی رزومه های مختلف، معلم خصوصی خود را انتخاب کرده و درخواست خود را در سایت ثبت کنید و یا این که با شماره پشتیبانی تدریسانه 05136035320 تماس حاصل نمایید تا همکاران در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند
بله - اگر از معلم خصوصی خود و یا نحوه تدریس ایشان رضایت نداشتید، می توانید معلم دیگری را انتخاب کنید.
طبیعتا هزینه کلاس حضوری در منزل نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است، با این حال قیمت هر استاد بر اساس ستاره هایی دریافت شده که نشان از کیفیت تدریس بالا و رضایت دانش آموزان از ایشان می باشد تعیین می گردد که برای هر درس و رشته های مختلف تحصیلی متفاوت است. قیمت تدریس خصوصی در پروفایل هر استاد در سایت تدریسانه مشخص شده است
آخرین اساتید
مدرس آقای فرهاد قارلقی
تدریس زبان ژاپنی
مدرس خانم پروانه بهزادی
تدریس فارسی اول ابتدایی
مدرس آقای احمد ایوبی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سرتیپ زاده
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم آذین اجلی
تدریس سازهای جهانی
مدرس خانم غزل عین آبادی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم محدثه معصومی
تدریس زبان انگلیسی
مدرس خانم سونیا اورایش
تدریس سازهای جهانی
5 مدرس خانم آیدا صفری جم
تدریس زبان انگلیسی
ثبت نام اساتید